Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Podziękowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie chciałem podziękować koledze z forum ,,Czerwony ,, za poświęcenie czasu i nadłożeniu kilometrów oraz bezinteresowną pomoc w zakupie i przewiezieniu części -klapy i błotników , do mojego SHARANKA .
POZDRAWIAM i dziękuję .
Nie ma sprawy, pochwal się zdjęciami jak już ubierzesz samochód Smile
Pozdrowienia.
Ale to ładne, aż miło przeczytać.
Grażyny, może by tak w "reputacji" Czerwonego napisać parę słów..
A teraz ja bardzo dziękuję wzajemnie Koledze "Grażyny" za wyszukanie dla mnie i przesłanie schowka kokpitu. Samopomoc chłopska działa Smile
I tak trzymać Shy
Z opóźnieniem do mnie dotarło, ze należy się tez podziękówka koledze maj0nez za to, że to, co zastałem u niego na podwórku odpowiadało temu, co dokładnie przedstawił przez telefon. Big Grin
Ja w tym dziale dziekuje Marcelowi za płytke z mapkami DziekiBig GrinBig GrinBig Grin
Ja w tym dziale dziekuje Marcelowi za płytke z mapkami DziekiBig GrinBig GrinBig Grin
Podziękowania koledze ANDREW 7800 za pomoc w naprawie drzwi do ,,schowka ,, Smile dla mojego SHARIKA .
Dzięki Koledze Robertkol za szybką wysyłkę części i staranne zapakowanie przesyłki.
Podziękowanie dla kolegi ANDREW 7800 za dotychczasowe części. Było tego dużo i zawsze bez zastrzeżeń.
Stron: 1 2
Przekierowanie