Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Nie można otworzyć drzwi/ciężko się otwierają/zablokowane - problemy mechaniczne/zamek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witam.
Zamek prawych tylnych drzwi sie nie zamykaja ani nie otwieraja z pilota. ewentualnie od srodka recznie. Czy mam wymienic zamek? Czy zamki sa standartowe czy musze zobaczyc jaki mam i odpowiedzni zakupic.
Pierwsze co to kable w przelotce. Drugie co to uzupełnić profil o model, rocznik, silnik (najlepiej z kodem np. AUY)
VW Sharan 2003r. 2.0B 8v 115km
Witam, podepne sie pod temat bo też mam problem z drzwiami, z tym, że lewa strona (od kierowcy) z tyłu jak sie zamkneła (zaryglowała) to nie moge w żaden sposób jej otworzyć, central mam z kluczyka, wszystko otwiera tylko te drzwi cholerne ciągle zamknięte ... Od środka też nic, ciągam za klamkę i nic ... jak to otworzyc i co to moze byc ?
u mnie jak padła kabloteka w drzwiach ( też mam central z kluczyka) i tylko zamykał to znalazłem sposób na otwarcie od środka .Pociągasz za klamkę i jak już pociągnąłeś do oporu po prostu puszczasz klamkę że tak powiem "strzelasz z klamki".To tak podczas otwierania dzrwi klamka po dojściu do oporu wyślizgnęła by Ci się z ręki .powinno się odryglować i wtedy już normalnie otwiera.U mnie to działało za każdym razem.Nawet do dzieci wołałem jak nie mogły otworzyć że mają "strzelić z klamki"hihi.
na pewno jest kabloteka w przeloce zlamana ja tez to przerabiałem nic innego jak sciagnac przegub i posprawdzac kabelki .
miesiąc temu to przerabiałem przelotka Smile ehh te kable Smile
siema,mam podobny problem,prawe tylne drzwi nie otwiera ani nie zamyka z pilota.Też myślałem że przelotka ale podczas zamykania lub otwierania słychac delikatne brzęczenie z drzwi.WTF

Sharan 2.0 benzyna ,listopad 2001 roku

Panowie macie jakiś schemat jak rozebrac te drzwi i dostać sie do zamka? najlepiej w PDF
dzięki z góry.

Już jest oki.
Witam ,
Przy próbie otwarcia drzwi od strony kierowcy pociągnąłem za klamkę i coś pękło , urwało się i zostało w przestrzeni pomiędzy blachą drzwi a tapicerką ( tak sądzę).Nie mogę otworzyć drzwi poprzez pociągnięcie klamki , mogę otworzyć drzwi od środka. Proszę o wsparcie jak skutecznie i szybko naprawić klamkę drzwi od strony kierowcy.Co tam się mogło ułamać??
Przychodzi mi na myśl taki pręcik za który ciągniemy otwierając od zewnątrz drzwi. Wyciągnij klamkę i popatrz Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie