Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Podnośnik hydrauliczny "żaba" - jaki ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
orientuje się jaki max zakres podnoszenia jest potrzebny do Sharana/Galaxy/Alhambry ?

chodzi wyłącznie o zdjęcie/założenie koła

Czy standardowe 320mm wystarczy ? Dodgy

centrino

Ja mam taki standardowy 1,5T i wystarcza
No toście sobie pogadali... :-)

Jeden o wysokości podnoszenia, drugi o udźwigu.
tez mam taki marketowy tylko sobie dospawalem taki kawalek ksztaltownika by nie gniesc progów. Zawsze jakby brakowalo unosu to sobie mozna tam przeciez cos dospawac ale powinno wystarczyc to co w standardzie. Juz chyba z 8 lat go mam i placilem cos kolo 30 zl. W sumie to na dzien dzisiejszy to ze dwa by sie przydaly tak naprawde.
ja kupiłem ze dwa lata temu u ruskich na rynku dawałem 60zł i jestem bardzo zadowolony SmileSmile
Tez mam taki podnośnik ale nikomu nie polecam podnoszenia Sharana za progi kto nie wie czemu niech popatrzy na nasze autka a dokładnie na ich progi Undecided
ja podstawiam pod śrubę którą przykręca się wahacz
ja mam marketowy kupiony kilka lat temu i daje spokojnie radę
Ja tak jak marcyb podstawiam pod tą śrubę, a podnośnik mam taki http://image.ceneo.pl/data/products/1782...-3-5-t.jpg
zakupiłem "żabę" z Lidla - wygląda OK
rozpędziłem się do zmiany kół, ale już przy pierwszym kole poległem - 2 śrub nie byłem w stanie odkręcić Tongue

klucz pogiąłem ehh Angry
Przekierowanie