Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Analiza logów basic settings 04-grupa 11
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam kolegów forumowiczów, proszę o analizę logów statycznych w grupie BS 04- GRUPA 11, auto jest po czyszczeniu turbiny, bo nie miało mocy i pojawiał się błąd za niskie ciśnienie doładowania, jednak po czyszczeniu nadal nie jedzie i błąd pojawia się nadal ten co był, proszę o pomoc w analizie załączonych logów, z góry dziękuje .
Moze wezyki nieszczelne a moze elektrozaowrek dziabniety a moze kabloteka od tego elektorzaorka jest przerwana. Szukaj. na poczatek podepnij wezyk bezposrednio z pominieciem elektrozaworka. Wtedy przy tych logach powinno byc cisnienie juz tak gdzies kolo 1500 mBarów.

Te logi to nie latwiej ci normalnie wklejac tak jak sa?? Po co do piku pdf sprowadzac.
Mówiąc elektrozaworek masz na myśli zawór N75?
tak n75
OK zacznę od ominięcia tego zaworka i zrobię nowe logi, dziękuję za podpowiedz .
Sprawdź też wężyki od podciśnienia. Może poprostu gdzieś jest nieszczelność.
mam jeszcze pomiary na wolnych obrotach grup 001 , 003, 011 proszę o info czy są właściwe.
__________
Witam, walcząc dzisiaj dalej ze swoim Galaxym zauważyłem że po odpięciu kostki od przepływomierza auto zrobiło się żwawsze w dolnym zakresie obrotów, czy taki objaw może wskazwać uszkodzenie przepływomierza, co o tym sądzicie?
zrob loga dynamicznego 03 oraz 011 a przynajmniej sam 03. Tu na tej fotce wyzej widac z ejest zanizona nieco wartosc a powinna byc duzo wieksza. Moze EGr jest na wpolotwarty albo faktycznie przeplywka dziabnieta. No ewentualnei dziura w wezu za przeplywka tzw lewe powietrze.
Wróciłem z testów, gdzie włożyłem przepływkę od alhambry 110 km silnik AFN mojego kolegi i niestety mój Galaxy, też słabo się zbierał na tej jego przepływce, także przepływkę chyba mogę wykluczyć z moich podejżeń, za to potem jechnąłem się tą Alhambrą, ludzie w porównaniu z moim to pocisk, jutro ciąg dalszy bojów, postaram się zrobić logi dynamiczne może po nich będzie widać co miesza w moim aucie, dziękuję za dotychczasowe rady, pozdrawiam kolegów forumowiczów.
lipa z ta podmianka przeplywki. AFN zdaj sie maja pierburga a auy ma boscha- sa inne.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie