Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Blenda w klapie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,

krótkie pytanie, bo może ktoś mi pomoże ułatwić i przyspieszyć robotę - mam wodę w blendzie. Chcę ją zdjąć i spróbować reanimować. Czy ktoś wie, jak ją zdjąć? nie chcę niczego połamać? jakieś zaczepy, czy od wewnątrz pod tapicerką jakieś gadżety są?
Pod tapicerką są śrubki z tego co pamiętam. Mam ściągniętą tapicerę, też będę ją ściągał, ale nie wiem kiedy, bo napięty tydzień mi się szykuje także jak Ci się nie spieszy, to za jakiś czas odpowiem Big Grin
Ja tam planuję wsadzić łapy we wtorek Big Grin Sharan stoi, bo mi przegub padł, więc mam czas Wink
ja tez mialem wode w blendzie najmniejszym wiertelkiem zrobilem 4 otworki i nie musze walczyc z tapicerka od srodka a otworkow nie widac wiem o tym tylko ja Big Grin
Otworki na zewnątrz? O nieeee, takie rzeczy, to nie u mnie. Z resztą ja ją mam zamiar rozłożyć, bo zrobiła się ciemniejsza.
Wiesz pisze tak bo za grosze zakupilem druga i mam w zapasie i kiedys moze zmienie ale póki co moj Szatan daje mi inaczej popalic pozdrawiam Smile
Przy odkręcaniu można się namęczyć bo dwie śrubki są pod metalowym wzmocnieniem klapy. U mnie też była woda i rozwiązałem problem małymi otworami od dołu blendy.
Przekierowanie