Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Zmiana wycieraczek z bananów na płaskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej,

na forum jest kilka tematów o wycieraczkach, ale nie widziałem odpowiedzi na moje pytanie.

Moje wycieraczki umarły, a miałem banany boscha. Stwierdziłem, że zakupię sobie płaskie, bo ładniej wyglądają i są mniejsze. Oczywiście nie kupiłem samych wycieraczek, tylko razem z ramionami. Ramiona są ori VW, zdjęte z innego auta. Wycieraczki mają taką samą długość, jak moje banany. Problem jest taki, że te płaskie mi się zderzają na szybie. Banany nie, a płaskie tak. Czy ktoś wie, w czym może być problem?
Musisz jedna troszke opuścić bodajże prawa albo lewa troszkę podnieść też tak miałem jak zakładałem płaskie a miałem wcześniej banany, 3 minuty roboty
lewa tak by praktycznie dotykala podszybia plastikowego a lewa musi byc podniesiona wyzej. Nie ma opcji by byly obie praktycznie w poziomie jedna nad drugą.
:cool:Lewa ?
Lewa zwykle " leży " nad prawą.
a tak prawda bo napisalem dwa razy lewa a o prawej nic.
A lewa jak się patrzy na auto, czy w nim siedzi? Tongue
Fabryka też to tak krzywo zakładała?
jest jedna strona lewa w aucie i jedna prawa. Nie majak sie siedzi czy jak sie stoi. Takjak masz po ktorej stronie kiere i masz lewo-stronny ruch.
sision to nie jest krzywe zakładanie tylko tak po prostu musi być że jedna musi być zamontowana wyżej od drugiej w przypadku gdy wycieraczki pracuję " od siebie " do zewnątrz szyby.
u mnie to wygląda tak ,moze trosze za nisko jest prawa strona ale to dopiero teraz zobaczyłem jak robiłem zdjęcie jutro poprawie zeby nie nachodziło na plastik

[Obrazek: 018556a48795.jpg]
Stron: 1 2
Przekierowanie