Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Sharan 2.0 /115 koni sekwencja LOVATTO problem chyba z lpg :-(
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szkoda gadac..... Na benzynie tez zaczal lekko podszarpywac. Nie mam juz pomyslow ani sily na te auto. W piatek zaprowadzam do mechanika a w sonote do gaznika jak ten wczesniejszy nic nie zdziala.
Pierwsze co to wymiana świec, przewodów wysokiego napięcie,kopułka Jeśli nie pomoże spróbować ustawić zapłon być może się przestawił jak to często bywa w ADY jeśli nic z tych rzeczy to dobry gazownik który bez jęczenie podmieni ci na 10 min kompa na próbę u mnie był puknięty komp i samochod na gazie przerywał na niskich obrotach . Smile
Świece przewody i kopułka wymienione. Pod kompa był podpinany i zero błędów... Dalej szarpie tyle ze na gazie i na benzynie choć na tym drugim mniej no i brak mocy tez.
__________
Echhhh.... Oto sprawozdanie z wczorajszej wizyty u mechanika.... MECHANICZNIE WSZYSTKO SPRAWNE! Undecided świece kabelki kopułka są ok, przepustnica ok, cale oprzyrządowanie zapłonowe ok, czujniki temperatury tez sprawdzone. Posprawdzał wszystko dosłownie co mogłoby być przyczyna szarpania i nic nie znalazł z niepoprawnością. Komputer tez nic nie pokazał. We wtorek oddaje go jeszcze do elektryka bo mechanik uważa ze jakby trzebabylo gazownika o pomoc prosić to wtedy jak na benzynie byłoby idealnie a jego zdaniem nie jest. Uważa tez ze przy trzy tys. Obrotów idzie jak corsa na jeden zero silniku.... Ostatnia szanse mu daje albo tablica.pl i bye bye sharan choć nie chciałabym bo polubiłam mój autobus
Witam a sprawdzał ktos czy katalizator nie jest zapchany ?
A ktoś sprawdzał przepływke?
Mechanicznie zostało wszystko sprawdzone i jest ok. Tak twierdzi mechanik i myśli ze wina leży w elektryce ale to już mnie wysłał do elektryka bo on od tej str się nie zajmuje
__________
Znalazłam w końcu prawdziwego mechanika po trzech ostatnich..... Odpowiedź.... Przepustnica a i wykrył jeszcze komp walnięty czujnik sondy lambda czy jakoś tak. Słabo się orientuje w nazwach ale jakoś tak to było.
__________
Używaj opcji "Edit"
[moherydz]

PRZEPLYWKA! SAMOCHOD LATA!
ja podobnie miałem i okazało sie ze cewka byla uszkodzona az w koncu padla całkowicie
w miedzy czasie wymieniłem tez swiece przewody po wymianie wszystko zaczeło ładnie śmigać silnik ADY
mam instalacje zwykła na śrubę Wink i zwykły parownik Lovatto (zregenerowny)
i o dziwo to śmiga Smile tak kupiłem tak zostało nadmienie 385tys na LPG -od nowosci salon PL
Stron: 1 2
Przekierowanie