Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: remont skrzyni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam
Orientuje się ktoś gdzie moge zrobić remont skrzyni biegów w okolicy Olsztyna Najprawdopodobniej synchronizator 2 biegu
Może ktoś polecić jakiś zakład?
Jakie pieniadze należy szykować?
Hm u mnie 2tez zgrzyta ale mam kolesia co robi skrzynie i pewnie za jakis czas go odwiedzeDodgy ale do mnie kolego masz SporoUndecided bo ja z Lubska woj lubuskie
ja naprawiałem tu

http://www.skrzyniebiegow.net/

szybko i fachowo, koszt ok 1tyś zł
Ten tysiak to za remont całej skrzyni czy tylko za wymianę synchronizatora?
Witaj Duszek mi koles powiedzial ze za remont mojej calej skrzyni wezmie 1200zlDodgy ale jak mowil to taka kapitalka z wymiana lozysk a moja fura ma skrzynie 6-cio biegowa pożyjemy zobaczymySmile
remont całej skrzyni głownie chodziło o obsadzenie łożyska na wałku głównym, dzwoń do nich i dogadaj się, ja mogę polecić co do szybkości naprawy. Zawiozłem w piątek i we wtorek była do odbioru. + koszt nowego oleju.
co tam wymieniaja to raczje nikt nie wie. Wymieniaja to co trzeba. Po co w sumie wymieniac cos so jest dobre znacyz sie z dobrego na dobre?? Czysta glupota. Poza tym sprawdzcie sobie ile kosztuja lozyska do takiej skryzni to czy przy takim pelnym remoncie wyjdzie wam ze sie zmiescicie w cenach czesci w tych 1200 czy ilu tam zlotych. Poza tym co w pryzpadku kiedy okaze sie ze trachniete jest jakies kolo zebate?? Wymieniaja czy nie wymieniaja. PRzeciez kola zebate wspolgraja miedzy sobą wiec raczje trzeba wymieniac kola ktore zazebiaja sie meidzy sobą.

Z tymi remontami to tak jak z remontem turbiny. Regeneracja turbiny 800 zl a czesci z zamiennika kosztuja 800-900 zl. Gdzie zarobek i ryzyko niepowodzenia??
(26-02-2014 09:20)wesol napisał(a): [ -> ]co tam wymieniaja to raczje nikt nie wie. Wymieniaja to co trzeba. Po co w sumie wymieniac cos so jest dobre znacyz sie z dobrego na dobre?? Czysta glupota. Poza tym sprawdzcie sobie ile kosztuja lozyska do takiej skryzni to czy przy takim pelnym remoncie wyjdzie wam ze sie zmiescicie w cenach czesci w tych 1200 czy ilu tam zlotych. Poza tym co w pryzpadku kiedy okaze sie ze trachniete jest jakies kolo zebate?? Wymieniaja czy nie wymieniaja. PRzeciez kola zebate wspolgraja miedzy sobą wiec raczje trzeba wymieniac kola ktore zazebiaja sie meidzy sobą.

Z tymi remontami to tak jak z remontem turbiny. Regeneracja turbiny 800 zl a czesci z zamiennika kosztuja 800-900 zl. Gdzie zarobek i ryzyko niepowodzenia??

Powiem wam tyle że gówno wymieniają, jeżeli nie przypilnujesz to masz jak w banku że Cię naciągną co najmniej na 45% faktycznej ceny.
to juz tak dosadnie nie chcialem pisac ale takie niestety sa realia. ciezko powiedziec cos o regeneracji skrzyni jak jedno lozysko ori kosztuje okolo 300 zl. owszem moze i podpsuje sie cos z zamiennika ale nie w tym rzecz. Tak zeby zostalo niewiele znaszej skrzyni poza obudową to raczej nie da sie zrobic za kafla. Poza tym jak slysze takie oferty ze sprzedam turbo regenerowane skrzynie regenerowaną, pompe regnerowana czy wtryski regenerowane to az mnie odrzuca i omijam to szerokim lukiem. Wole w ciemno kupic uzywane te elementy jak regenerowane. Wiem czym to pachnie.
Chopaki wszystko prawda co piszecie ale ja tam na swojego kolesia zlego slowa nie powiem wiem jak robi a tak jak pisze jak mi sie skrzynia skonczy napewno zrobie sesje i pokarze co i jak a tak dla potomnych pozdrawiam Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie