Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: zakup seat alhambra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam
przymierzam do kupna seata alhambry albo sharana 01-05 1.9 TDI 90km lub 110km ktory lepszy ? no tez zastanawia mnie jedna rzecz .
Ostatnio slyszalem ze jest spory problem z do alhambry czesciami zamiennymi czy to prawda ? , i jeszcze jedno pytanko jak to wyglada z skrytki w podłodze ktore modele posiadaja czy ? sharan ,alhambra .

dzieki Pozdrawiam
od 2001 to chyba już były 115 km i w PD.Ale mogę się mylić. Cześki zamiennych jest sporo także tu chyba nie ma problemu.
W tych rocznikach to 90KM PD, 115KM, 130KM i chyba już 150KM. Problemów z częściami nie ma, mechanicznie to to samo, tylko niektóre elementy nadwozia mogą się różnić. Skrytki mają i sharan i alhambra, zależy od wyposażenia, ew. można je bez problemów dołożyć Wink
Zależy jaka moc Ci odpowiada.
po 2000r. to silniki 90KM, 115KM , 130KM , 150KM

Jak dla mnie silnik 90KM do takiej budy to w ogóle porażka jest, 115KM - ciężkooo się tym jeździ. Szukał bym najpierw zadbanego auta, zobaczysz co Ci się trafi ( czy 115KM czy np. 130KM ) a potem ew. jak będzie mało mocy to chip itd.
Nie ma tutaj czegoś takiego że jeden silnik jest dobry i opłaca się go brać a drugi to złom czy jakiś bardziej awaryjny.
Najważniejsze patrz na stan auta. Do części jest taki sam dostęp czy to do Sharana czy do Alhambry - w 80% przypadków zresztą te same części są.
dzieki
za informacje z tego co przeczytałem w necie to jest
1.9 TDI 110KM 2000-2010r chciałbym ten silniczek poniewaz troche obawiam sie pompowtrysków
no to musisz szukac ciężko ale znajdziesz jak ja szukałem to znalazłem chyba ze dwa na allegro kiedyś polift 2000 rok sharan z silnikiem jeszcze 110 km bez pompowtrysków to była przejsciówka nowa buda stary silnik ale co pamiętam oby dwa auta miały zero elektroniki klimy maual korbki w drzwiach a ludzie chcieli kosmiczne pieniądze .
http://otomoto.pl/volkswagen-sharan-1-9-...47843.html o ten odziwo naszpikowany Smile i pytanie jaki tam silnik siedzi faktycznie bo teraz zobaczyłem 2002 rok produkcji wiec chyba się gość pomylił ...
Nie wiem kolego ty wogóle czytasz te posty co wszyscy ci napisali ? W rocznikach 2000 i wyżej są tylko pompowtryski. Były stare vp ale tylko na początku produkcji (chyba prze pierwszy rok produkcji) było ich mało więc prawdopodobieństwo znalazienie jest równe zero. Pozdr
mylisz się !!! i przeczytaj dokładnie co ja napisałem ;/ szukając sharana dwa lata temu znalazłem i widziałem te auta były z roku 2000 były w nowej budzie stare silniki miały ! wiec niemów ze są TYLKO pompowtryski zgodze się z hasłem ze po 2001 są TYLKO pompowtryski !
Napisałem pierwszy rok.produkcji czyli 2000. Masakra
a jak sprawują silniki 115km mam namysli pompowtryski czy sa problemy z nimi
Stron: 1 2
Przekierowanie