Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wyciszenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,próbował ktoś wyciszyć budę, hałas od kół (zawieszenia) ,silnika spod kokpitu ?
Myślałem, żeby wyciszyć podłogę, drzwi i klapę bagażnika matami, ale jakoś nie było okazji. Też chętnie poczytam o tym.
ja mam drzwi i dach i bagaznik i klape tyl matami bitumicznymi ale i tak za cicho w aucie niemam deska mi lata strasznie slupki sie o nia ocieraja koszmar musze porozbierac jak bedzie cieplo i pokezdzic po dziurach co tak mi lata
Mi trzeszczy tapicerka na klapie bagażnika strasznie. Też muszę rozebrać i to poprawić.
Tez chciałem wygłuszyć komorę silnika drzwi, ale jakoś stanęło wszystko w miejscu Big Grin . Zobaczymy co przyniesie najbliższy czas możne za to się wezmę ale mam jeszcze parę modów do wykonania Tongue
Ja mam wyciszony w całości - za wyjątkiem części grodzi - ale to w planie.
Polecam - różnica ogromna.
Czym wyciszałeś? Po przesiadce z mk1 ahu do lifta auy wydawało mi się jakby nowsza buda była słabiej wyciszona . Teraz się przyzwyczaiłem ale w sumie nie zaszkodziło by wyciszyć trochę Smile
Osiah podpowiesz coś?? Smile Jak się za to wziąć, żeby było ok. Tj. cicho, miło i przyjemnie. Jakieś wady? (bo zalety chyba znane) Smile
najgorsze sa drzwi bo trzeba bkache dokladac bo sa mega otwory techniczne a reszta z gorki Smile
Trzeba będzie się z tym jakoś uporać.Smile A jak to wygląda wagowo? Czy te maty bitumiczne nie są trochę za ciężkie? Szczególnie chodzi o drzwi i klapy np. bagażnika. Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie