Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: szukam zaslepek klapek pod fotele przednie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuje takich zaslepek pod fotele przednie do szarana 2001 rok. Nie wiem czy od sharana z mlodszych rocznikow podejda. Nie mam tak ze nr vagowskiego wiec jesli ktos moze doczytac ze swoich to byloby fajnie. Pewnie tez kolory sa rozne- ja mam szare. Moze ktos ma na sprzedanie albo wie kto moze miec to prosze o namiar.
chodzi ci o nr: 16 z rysunku1?
czy o 53 z rysunku 2?
czy rysunek 3? nr 7?
czy może jeszcze coś innego?
zdaje sie ze rysunek nr 3 i bedzie to ta zaslepka po siedzeniem co to tylni pasazerowie ( z drugiego rzedu) nogi sobie tam wkladaja. Umnie brak tej zaspelki i widac kable od poduch, podgrzewania siedzien itp. Mi chyba brakuje tylko tej zaslepki i jak tu widze na rysunku jest podzial na rozne kolory czyli moj to szary.
wesol czyli część 7A nr części na rysunku teraz pozostaje szukać no i cena.
U mnie oryginalnie jest wykładzina w tym miejscu.
tu masz aukcje : http://allegro.pl/alhambra-sharan-galaxy...62354.html

i tu:
http://allegro.pl/sharan-alhambra-galaxy...83578.html
no tak ale czy beda pasowaly do tych poliftowych te zaslepki?? Widzialem je na allegro tylo ze tam pisze rocznik do 2000 r
trudno powiedzieć ja osobiście zaślepek niemam mam wykładzinę sztywna włożoną oryginalnie i tyle.
CO do zaślepek w ETKA niby w roczniku 2001 były zresztą widać to na załączonych obrazkach.
Poprosił bym gościa na aukcji żeby podał numer części i wtedy bym zdecydował.
(23-05-2011 14:08)daneczek76 napisał(a): [ -> ]chodzi ci o nr: 16 z rysunku1?
czy o 53 z rysunku 2?
czy rysunek 3? nr 7?
czy może jeszcze coś innego?

Wielkie dzięki Darku Big Grin tego szukałem Big Grin ostatnio robiłem trochę większe porządki w części bagażowej i znalazłem takie 4 sztuki
[attachment=4792][attachment=4793]
Teraz już wiem czego szukać Big Grin i widzę, że jest w kolorze beżowym Big Grin
Jest to jak nic część nr53 z rysunku 2 Big Grin
Kolorystyka jest różna w zależności od rocznika. W starszych modelach 95-00 był kolor szary ciemniejszy oraz granat a w nowszych 00-10 szary jasny i grafit. Smile
Przekierowanie