Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: AUY cięzko pali,brak mocy po wymiane UPG!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[attachment=2415]jak w tytule: wymienilem UPG i wymieniłem głowice z passata b5,wszystko zlozone i sie okazało,ze cięzko odpala oraz nie ma mocy. Na zegarach wyświetla nisko poziom oleju i brak ciscienia oleju(pomaranczowa i czerwona kontrolka),na kompie wyskakuja te same bledy,podaje zrzut ekranu. Rozrzad ustawiony OK,nie były wymieniane uszczelki pompek,wydawały sie byc dobre. Juz rozkładam ręce! dodam,że auto stało okolo 3mies z odpietą baterią-czy może byc problem z kompem?? Czujnik halla podmieniany na inny,choć nie mam pewności czy dobry ale objawy te same. Proszę o jakies sugestie.
co to jest upg napisz ?
moze warto skupic sie na tych kontrolkach co vag widzi tak trzeba to zrobic ja ostatnio myłem silnik i nie mogłem zgasic woda wleciała własnie w czujnik oleju w miscie w kostke dokładnie sprawdz to..... kiedys znajomum miał passata po wypadku kupionego nie chciał odpalic okazało sie ze była dziura w misce i nie było oleju
juz wiem upg uszczelka pod głowica
moze uszczelke pomyliłes duzo ludzi tak robi ....
ale VAG nie widzi tych bledow co na liczniku,uszczelka byla z 2 otworami i taka sama zakupiłem. coś jest ze wywala czujnik walka rozrzadu,jak sprawdzis czy jest on dobry??
aha najlepiej podepnij auto od vcds z autocom i innymi roznie bywa
poczytaj

http://www.a3-club.net/forum/showthread....oraz-01315
przechodziłem to samo, poprostu weź dobrze ustaw popowtryski i bedzie dobrze zobaczysz,
a UPG- jest to jest uszczelka pod głowicą
pompki ustawione na wymiar sufmiarką, na dzwigienkach tez regulowane,coś musi byc z tym czujnikiem halla może??
jak bedzie problem z czujnikiem walka rozrzadu to bedziesz go dlugo krecil zanim zapali. Komp wtedy bedzie bral wartosc zastepcza ale musi to wykryc czyli ni etak odrazu. Sprawdz czujnik, kabloteke bo tu zapewne jest problem.
no wlasnie chwile musze krecic, zeby uruchommic, błąd ciągle wywala,no kabloteka sprawdzana i wszystko oki. Do tego jeszcze brak mocy.
może ktoś jeszcze coś podrzuci, bo ja już wysiadłem z myślami. Jeżeli chodzi o błąd skrzyni, to była przerabiana z automatu na manual i nie jest przekodowana.
a podciśnienia podłączyłeś wszystkie???ustawiałeś według tej procedury ???

http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=1755
Stron: 1 2
Przekierowanie