Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Galaxy 2,0-2,3 - linki biegów - jak wymienić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś myślałem, że mnie rozerwie na strzępy. Ze złości. Rozpadł mi się plastik trzymający linkę - cięgno biegów na skrzyni biegów. 3 km od firmy klienta i 15 minut przed umówioną godziną. Spóźniłem się godzinę...

Jak wymienić to cholerstwo? Mam już oba cięgna w stanie używanym-dobrym, ale czy da się to zrobić bez demontażu deski rozdzielczej i nagrzewnicy? A może da się rozbroić cięgno na tyle, aby dało się je wyszarpać z przelotki na tunelu?
Przejrzyj tą instrukcje, może podejdzie:
[attachment=2411]
Zrobione!

Dzięki za pdfa, pomógł mi wybitnie, bo naprawdę myślałem, że dechę trzeba zrzucać. Biegi w końcu wchodzą lekko i pewnie, a nie gumowato i nie do końca.

Dzięki Smile
Witam serdecznie. Jestem po raz pierwszy tutaj. Mam pytanie ,i jeżeli Ca źle napisze proszę o poprawienie.moze w innym dziale powinienem to umieścić ale posiadam Alhambrę 2002 rok 1,9tdi. Ciężko chodzi lewarek,jak zimny biegi wchodzą bez problemu,ale jak silnik się zagrzeje to problem z jedynką i wstecznym. Muszę wrzucić pierwsze dwójkę żeby jedynkę wrzucic i tak samo jest ze wstecznym. Tylko tu muszę kilka razy dać drogi lub trzeci bieg i dopiero wsteczny. Jak kupowałem auto facet gadał że linki jakieś do nasmarowania ale nie wiem nic,żadnej instrukcji .poprostu jestem laik i myślę że pomożecie.
Przekierowanie