Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: dylemat hakowy:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam,

posiadam sharana 1.9 130km oraz galaxy 1.9 90km. mam dylemat taki ze muszę w którym z autek zamontować hak do sporadycznego ciągnięcia przyczepki. Sharan ma dwumasę, galaxy jest na zwykłym, sprzęgle. Gdzie wg. Was lepszym rozwiązaniem będzie podłączenie haka?

pozdr,
minik
Jak będziesz zapinał sporadycznie a nie ciągał cegły na budowę itp to nie ma to znaczenia specjalnie dla zużycia.
Ja mam hak w sharanie 90 KM i ciągam przeróżne towary na lawecie lub przyczepce, spokojnie wystarcza tylko umiejętnie trzeba ruszać z miejsca to sprzęgło długo wytrzyma.Big Grin
Można brać jeszcze pod uwagę potencjalną utratę wartości. Niemal zawsze kupujący gada: "Eee, jest hak, pewnie auto rozciągnięte jak jamnik". Żarcik taki, w końcu przed sprzedażą można hak zdjąć.
A czasem hak to plus. To czy hak byl czy go nie ma to malo istotne wazne czy dwumas jest okej i poloski. Ja zakladalem w swoim tez hak wiec wczesniej go nie mial a poloski wyklekotane, dwumas ktos juz wymienial wczesniej a przelot zaledwie 250 tys teraz.
Przekierowanie