Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Kupuj części do VW w sklepie iParts.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Niskie ceny
Mamy najniższe ceny na rynku. Kupując u nas każdego dnia możesz zaoszczędzić nawet do 40 % ceny rynkowej.

Gwarancja najwyższej jakości
Oferujemy oryginalne części pochodzące od najlepszych producentów, dostarczających części na linie fabryczne do pierwszego montażu samochodów. Montując nasze części nie tracisz gwarancji swojego pojazdu (czytaj więcej).

Darmowa dostawa
Specjalnie w trosce o Twoje pełne zadowolenie obniżyliśmy wartość zamówienia zwolnionego z opłaty. Pokrywamy wszelkie koszty dostawy za wysyłkę zakupów, których wartość wynosi min. 400 zł brutto.

Pełne bezpieczeństwo
Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwa danych osobowych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów (czytaj więcej).

Szeroka oferta
Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, abyś zawsze znalazł u nas potrzebną część do swojego pojazdu. Nie musisz odwiedzać kilku sklepów żeby znaleźć odpowiednią część. Dzięki własnemu magazynowi jesteśmy w stanie zadbać o wysoką dostępność oferowanych produktów.

Obsługa klienta
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwej części.

Wygoda
Dokonując zakupów części u nas, nie musisz tracić czasu na wyprawę do tradycyjnych sklepów, możesz zamówić swoje części w dowolnej chwili oszczędzając czas i pieniądze. Tradycyjny sklep często nie posiada wielu produktów na stanie, przez co musisz odwiedzić go minimum dwukrotnie celem zamówienia i następnie odbioru części.

telefon: 801 000 184
z komórek: 22 884 65 45
e-mail: bok@iparts.pl

iparts.pl
Aleś wystartował z tą reklamą MareckiSmile
Nic tu nie bangla; w tym wątku Smile)
WITAM brałem u nich kompletne sprzegło sachsa naprawde cena w poruwnaniu z ta w moim miescie była kosmos towar dostałem w 24 godziny i zapłaciłem wtedy 20zł za kuriera
Zakupiłem tuleje do Sharana komplet ( Lemforder )
Cena z tego co mniej więcej pamiętam a dokładniej różnica w stosunku do Inter-Cars
"Duże tuleje" - iParts - 36zł szt. Inter-cars 60zł szt.
małe tuleje - iParts 16zł szt. Inter-cars 30zł szt.

Teraz czekam aż przyjdzie przesyłka ;-)

Dodatkowo:
Znalazłem rabat na zakupy w iParts - może ktoś skorzysta.
~~ 5% na większość produktów: 5tanioco
z czegoś domenę i serwer muszę utrzymać Smile a jak można zauważyć w tym roku zbiórki nie robiłem Smile a reklama jak reklama Smile staram się żeby była mało inwazyjna żadnych skaczących okienek itp.

A z tego co czytałem w necie to ludziska na ten sklep nie narzekają Smile
,,marecki,, możesz podać cenę na forum wycisku, i tarczy SACHSA do mojego auta 1,9 tdi , AFN ,110km 99rok ,bo poszukuję ,zobaczymy czy atrakcyjna ??

centrino

pretor

Jak dobrze i do tego tanio, to będziemy korzystać Wink
Ja wiele razy korzystałem z usług tego sklepu i zawsze byłem zadowolony, nie mogę nic złego na nich powiedzieć. Mam nawet indywidualny rabat na części jako stały klient Smile Tu z tego co wiem puszczają opinie bez moderacji więc są naprawdę wiarygodne, a i średnia robi wrażenie: http://www.iparts-opinie.pl/
ja tez kupuje części w tym sklepie. i jestem w pełni zadowolony.
Stron: 1 2
Przekierowanie