Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dobry lakiernik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, poszukuje bardzo dobrego lakiernika ,zderzak przytarty, lakier czarna perła. Samochód 2013r. Podkarpacie lub Małopolska, i czy ktoś słyszał o Trojan Bronisławie z Rzeszowa. Wink
pewnie mowa o tiguanie Smile nie powinien się tym serwis zając ? ;p nieszkoda gwarancji naruszać Tongue?
nie ma to znaczenia. Nowea uta sie maluje i nic sie nie mowi klientowi przy zakupie. zawsze moze powiedziec potencjalny wlasciciel ze on nic nei robil. Udowodnij mu ze to nei on malował.
Tak chodzi o Tiguana.
daj to jakiemus dobremu malarzowi co ma wlasny zaklad. Ja daje do tekiego goscia z polecenia i juz mi robil kilka rzeczy i znajomym. Fuszerk nie robi a ze nico znam tajniki malowania to jak z nim rozmawialem to nie bawi sie w te nowe lakierowania wodnymi badziewiami.
wesol, Tiguan jest moim oczkiem w głowie.. i nie chce go oddać, tak jak Sharan'A swojego dałem.. Przecięty reflektor i ćwiartka TYLNA, w Szaranie pomalował ją. i jest zamiast perły dał metalik i jak się paczy pod kątem to jest całkiem inny kolor..i gość do mnie ,że ten lakier się przyciemni po jakimś czasie, prawda to ? A Szaran ma juz 13lat w tym roku.. a Tiguan, kurdeee ma 5 miesięcy i już takie coś. Noc nie przespana.. Albo dać to do serwisu.. bo ja sam już nie wiem.
do innego lakiernika daj. Naoewno ni emusi byc najtanszy w okolicy awazne bybyl dobry a i tak bedzi epolowe taniej jak w aso.
Ochłonąć, umyć auto - i na spokojnie zobaczyć uszkodzenia. I poszukać lakiernika ;-)
Kiedyś patrzyłem tak z ciekawości na lakierników / detailing. I natknąłem się na : http://www.s-plus.pl/ - z tego co czytałem opinie to całkiem polecana firma. Możesz wysłać zdjęcie uszkodzenia, skontaktować się.

I jak jakiś lakiernik w przyszłości zrobi taką fuszerkę jak z Sharanem to po prostu nie zapłacić za usługę tylko powiedzieć że ma być to zrobione jak trzeba. W innym wypadku nie odbierasz auta. ( Szczególnie jak masz dwa ). I nie.. lakier się nie "przyciemni".
jak masz AC to oddaj do serwisu niech zrobią tak jak powinno to być
Ja bym na Twoim miejscu oddał auto do serwisu. I oczywiście nie chciałbym Ciebie " pocieszać ", ale na samym malowaniu zderzaka to się nie obejdzie niestety Sad
Stron: 1 2
Przekierowanie