Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: dekoder vin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Taka ciekawostka: własnie sprawdzilem sobie wyposażenie po wpisaniu vin na tej stronie:
http://pl.vindecoder.eu/ I dowiedzialem paru ciekawostek o swoim aucie.

Jak było to skaksujcie.
Poza sprawdzeniem czy nie figuruje w policyjnych bazach danych niczego się nie dowiedziałem Huh
No ja sie dowiedziałem jakie mam dokłądne wyposażenie i czego mi nie sprzedali jak kupowałem Tongue i że mam obracane fotele

W galaxy nie masz plakietki z pełnym wyposażeniem więc dla mnie ciekawostka.
(31-01-2014 15:53)kubabike napisał(a): [ -> ]No ja sie dowiedziałem jakie mam dokłądne wyposażenie i czego mi nie sprzedali jak kupowałem Tongue i że mam obracane fotele

W galaxy nie masz plakietki z pełnym wyposażeniem więc dla mnie ciekawostka.
To chyba nie widzę gdzie to jest napisane bo jak na moje oko to wpisuję vin i nic więcej niż to co napisał dmariusz nie widzę. Możesz dokładniej opisać gdzie to wyposażenie pokazuje???
masz na dole "więcej" lub more i klikasz to. U mnie rozwinłęa się pełna lista wyposażenia fabrycznego.. jakie kola tapicerka, wyposażenie dodtakowe komputery ... wszystko to co bylo w opcji zapewne
U mnie nic poza tym, że nie widnieje w bazie skradzionych pojazdów nie pokazuje Shy
U mnie tez nic Huh może ktoś zbiera na tej stronie numerki VIN
u mnie też nic nie rozkodowało
u mnie tez nic nie rozkodowało to jakaś lipa Tongue
(31-01-2014 16:46)kubabike napisał(a): [ -> ]masz na dole "więcej" lub more i klikasz to. U mnie rozwinłęa się pełna lista wyposażenia fabrycznego.. jakie kola tapicerka, wyposażenie dodtakowe komputery ... wszystko to co bylo w opcji zapewne
Zrób prtsc i pokaż gdzie bo ja nic nie widzę.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie