Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: n75 v kierownice turbiny-czy vag dokladnie to wyswietli ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

Sharan 2001 1.9 115 KM auy, odcina powyzej 3000 obr/min. W vagu pokazuje blad 17965-cisnienie doladowania - przekroczona granica regulacji,brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem-blad sporadyczny P1557- 35-10 , zamienilem czujnik n75 z tym od egr i to samo ,probowalem duzo strzykawka ruszac kierownicami turbiny i sie ruszaja chhoc nie wiem czy w pelnym zakresie,widac tylko ze gruszka cos sie tam rusza.
Czy wyciagac turbine czyscic ja czy jesli bylby to czujnik n75 to vag by to pokazal ,prosze o sensowne podpowiedzi?Huh
wyciagaj turbo i czysc a gruszke wymocz w ropie i rozruszaj.
ja na poczatek wyciagnij wezyk ewentualnie przedłuz i ciag ustami jak nie to jakas łyżka i na wage ewentualnie wyciagnac .... jestes pewny ze masz szczelny układ podcisneinia
(30-01-2014 18:35)jolantcha61 napisał(a): [ -> ]ja na poczatek wyciagnij wezyk ewentualnie przedłuz i ciag ustami jak nie to jakas łyżka i na wage ewentualnie wyciagnac .... jestes pewny ze masz szczelny układ podcisneinia

Nie no rozbawiles mnie do lez. Ustami ciagnij. No zeby ci pluc nie rozwaliło jak bedziesz siagnał. Nie ma sznas by nawet drgnela ta gruszka przy zaciaganiu ustami.
Taki mały OT zrobię, ale przypomniało mi się jak komuś się Zafira A u mnie pod domem zepsuła, zgasła po prostu. Wyszedłem, a gościu mówi że wlał już 5L ON, ciągnie przez wężyk a paliwo nie leci, mówi że chyba musi jeszcze 5L wlać. A ja tak patrze, a On właśnie jakiś podciśnieniowy wężyk ssał...
u mnie to pomogło serio usta usta pozniej łyżka i znow usta usta
ustami to nawet nie drgnie. Nie ma szans. Mam w zapasie taka gruszke na pólce w pokoju wiec sprawdzalem to osobiscie. NAwet 1 mm sie nie przesunie ta sztanga.
Ale to się ciągnie,a nie dmucha ,jakiejś "wytrenowanej pani" trza było dać do sprawdzenia...Big Grin
nikt nie pisal o dmuchaniu w gruszke. To rzec zoczewista ze jest na podcisnienie. Tam jest na tyle mocna sprezyna z enie ma sznas by zaciagiem z pluc mozna bylo ruszyc ta sztange.
wesoł co ty jak jest wszystko sprawne to ja bez trudu ruszam sztange ustami powaznie szkoda ze nie gruszki w garazu nagrałbym film ... miałem juz pare tdi zawsze jak łapie muł to najpierw sprawdzam gruche troche sie i zatykam wezyk jezykiem i tak 6-7 razy i zrobie cały ruch sztanga
Stron: 1 2
Przekierowanie