Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: pokrowce na siedzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stasiu;ja bym jednak skóry nie 'pokrywał',albo to -albo to.. Wink
Zwróćcie uwagę na zawartość zestawu !!!! Pomyłka ??
wiem ale zauważcie ze co innego jest w zestawie kolega dokładnie zauważył i dlatego to wkleiłem
Bubel jak się patrzy! Zgadzam się ,naciągacze...
(25-01-2014 20:55)stasio59 napisał(a): [ -> ]witam znalazłem cos takiego
http://tablica.pl/oferta/pokrowce-vw-vol...c236c7db7e

Stasiu,
przy poduchach w fotelu, to ja bym niczego na fotel nie założył - choćby mi producent własną krwią podpisywał obietnice, że można.

Miałem w poprzednim samochodzie wytarty bok oparcia kierowcy (od wsiadania) i szukałem różnych rozwiązań, tapicerów też wypytywałem. Ceny "na mieście" są chore: oryginalna "obłóczka" fotela to majątek, żaden tapicer z kolei nie chce robić w samochodzie - wymontowywać trzeba i auto unieruchamiać. Doszedłem do tego, że prawie bym to rozwiązał przy pomocy kleju tapicerskiego i gustownej łatki - oczywiście w samochodzie, bez demontażu. Ale sprzedałem.

Jeżeli wytarty masz jeden fotel to też można rozważyć zakup całej używki w dobrym stanie. Z Anglika najlepiej.
Daj sobie z tym spokój, przerabiałem takie buble.
Poza ewidentnym błędem w opisie firma robi a bynajmniej robiła całkiem mocne i trwałe pokrowce, kilkanaście lat temu kupowaliśmy tam pokrowce do Astry i o dziwo do tej pory jeżdżą na fotelach.
Pokrowce dla mnie to porażka. Gdzieś zwisa, przesuwa się. Wolę dołożyć i wymienić fotel a resztę wyprać, albo jeśli skóra to kupić dla niej kosmetyki.
Przekierowanie