Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: spalony sharan 2001
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam wszystkich nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale wczoraj wydarzyła się niemiła sytuacja z samochodem zapalił się w czasie jazdy i potrzebuje od was informacji spalił się przód auta i przy topiła przednia konsola chciałbym się dowiedzieć czy jak kupie anglika to spasuje mi silnik i elektryka konsole na pewno będe musiał z najść od wersji europejskiej ale reszta jak by spasowała to by było dobrze a i jeśli możecie napiszcie czy taki zabieg się opłaca
mi sie wydaje ze chyba oplacalo by sie sprzedac twojego na czesci dolozyc i kupic nowszego
tak z ciekawości co się zapaliło?
Podgrzewane spryskiwacze czy coś przy silniku?
takie przekladanie to oplacalne byloby jakies 8 alt temu. Teraz abgol ile bedzie kosztował?? 5-7 tys zl?? Na otomoto znajdziesz europejczyka z 2001 roku juz w cenie okolo 12-15 tys zl. Kupisz angola to prawie polowa wartosci auta. Jak jeszcze zlecisz komus naprawe swojego auta to jeszcze i on troszke wezmie kasy. I wyjdzie ci tak ze bedziesz czekal 3 tygo. Zamrozisz kase i na koniec zostanie ci kupa gratów z ktorymi bedziesz sie bujał 3 lata. Suma sumarum wyjdzie tak ze trzeba bylo sobie zostawic tego spalonego- wyrejestrowac, niby zezlomowac. TO tez beda czesci zamienne w razie co. Sporo z takiego silnika i tak powinno ocaleć. Drugiego sobie kupisz i nie musisz czekac. Tylko problem kasa.
auto było nabyte pól roku temu szkoda trochę 16 tysięcy w częściach za niego dużo nie wezmę i będę się długo bujał z angola mogę kupić za 5 tysięcy. Wymienić muszę zderzak,lampy,podzespoły silnika,nagrzewnicę,klimę mechanizm hamulców deskę przednią,szybę,podsufitkę i elektrykę z angola mogę wszystko wsiąść oprócz deski przedniej reszta powinna się nadać tak mi się wydaje ale mogę się mylić
nie wiadomo od czego się zajęło najprawdopodobniej od instalacji lpg tak przynajmniej znajomy monter stwierdził że nie montuje się parownika na wiązce kabli bo z czasem od drgań przetrze izolacje i zewrze z wiązki jest tylko jeden kabel utopiony tak że jest przerwany reszta się opaliła ale są całe i ten kabel opierał się o parownik. Monter powiedział mi też że ciężko będzie udowodnić czy było to prawidłowe według niego nie ale czy według prawa nie wie instalacja miała rok i była jeszcze na gwarancji bo to była instalacja brc z 2 letnią gwarancją
Nagrzewnica nie będzie pasowała, lampy tez nie bo świecą w innym kierunku,reszta powinna pasować,ja bym wolał jednak kupić poszczególne części niż kupować anglika mam gościa który będzie miał wszystkie części na miejscu jaj będziesz zainteresowany to daj znać
benzyna 16 tys pol roku temu drogo ! myslalem ze mowa o tdi ale tak to jest jak sie rejestruje na forun do picu a danych o swoim aucie nieuzupelnia :/
zmienia wiele to ze jest to silnikbenzynowy. Skzoda ze nie wiemy tez jaki ale mysle ze 2.0. JEsli tak to chyba taniej zakupic taki silnik badz tylko potrzebne rzeczy, wymienic instalacje, pewnie komp tez ucierpial, podszybie tez musi byc od europejczyka z wycieraczkami. Nie wiemy ile tez tam ucierpialo czy szyba i sciana gordziowa tez usmażona czy nie. JAk masz foty to zapodaj.
sharan 2,8 v6 204km wersja comfortline z instalacją gazową brc która kosztowała według rachunków 4600 zł autko było w idealnym wręcz stanie zdjęcia wrzucę jak zrobię w poniedziałek
Stron: 1 2
Przekierowanie