Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: siłownik maski mk1 jak zalozyc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
przerabial ktos temat z montazem silownika maski od mk1 ?? ja sie czaje ale nie mam koncepcji jak to ogarnac bez zbednego dewastowania czegos ... jak ktos cos modzil to prosze o info , pozdroooo
Też miałem chęć to zrobić, chętnie poczytam o tym Smile
Ja mam u siebie zalozony silownik w miejsce ori mocowania zalozylem przegub kulowy z tylnej klapy a drugi przegub dospawalem do srubki dolnej od maski, silownik zamotowalem od mazdy 6 z tylnej klapy. Dodatkowo trzeba wyciac troche oslone podszybia zeby silownik mogl sie swobodnie schowac. Pozdr
mowisz o tej rynnie ?? w niej trzeba cos wyciac ?? ja bardziej celowalem w cos jak w mk2 ale czy wypali ??? mocowanie by sie znalazlo w maske ale nei mam koncepcji jak zamontowac nizej ... ale juz Twój wzór to cso , a foto jakies dasz rade cyknac??
atk tej rynnie nad silnikiem, fotke chwilowo nie bardzo bo auto jest u mechanika (50km ode mnie) na wymiane glowicy sprzegla turbo, ale jak tylko bede mial auto to wrzuce fotki
fajbie bedzie bo wtedy bede mial punkt odniesienia i natchnienia Tongue bede wiedzial czego mam sie chwycic Big Grin fajnie ze juz mam jeden wzor Big Grin moze cos pokminie ... a mocowanie zamiast jednej srobby do mocowania maski z zawiasem ?? dobrze zrozumialem ?? oj chyba nie , mozesz dokladniej napisac jak to sie mam u ciebie
Do sruby co przykrecasz maske przyspawalem przegub tak ze nie ma problemu zeby odkrecic maske w razie potrzeby.Pozdr
Witam czy ktoś mógłby dodać zdjęcie po montażu siłowników/siłownika maski w mk1 przed liftem?
Przekierowanie