Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jakie wycieraczki, typ - do SGA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witam.

Planuję wymienić u siebie w Sharanie '98 wycieraczki 'zwykłe' na płaskie. Konkretnie chcę zamówić te http://allegro.pl/wycieraczki-plaskie-di...?source=ob Zastanawia mnie jednak czy nie będą nigdzie odstawały, w sumie nie powinny, bo są zagięte, (rozmiar 710 chyba też odpowiedni?) no ale wolę się upewnić. No i może ktoś zna firmę i się podzieli opinią czy warto je kupować.

Zapraszam do dyskusji Wink
Pamiętaj kolego o innym mocowaniu ja kiedyś kupiłem miały być wszystkie możliwe sposoby zamontowania. Okazało sie że były ale nie do Szarika. To czy są płaskie czy nie to generalnie nie ma znaczenia ważny jest rozmiar i sposób mocowania na ramieniu. Kupiłem kiedyś takie wycieraczki 75 pln. po 4 miesiącach znowu. złość mnie dorwała pojechałem Inter Casrs i kupiłem komplet boscha wygięte 150pln i tak było to 1,5 roku temu i wycieraczek jeszcze nie wymieniłem. A używam ich dużo (tak twierdzi żona Tongue).także polecam zakup droższych firmowych ale lepszych i na dłużej wystarczą.
Pozdrawiam
Co do mocowania to na aukcji jest napisane, że pasują do Sharana ("Wycieraczki posiadają uchwyt typu "ST-12U". Szerszy od standardowego. Szerokość 12mm.") Tak czy inaczej nim zamówię to zadzwonię do gościa i się upewnię i ewentualnie umówię na zwrot. Głównie zależy mi na opinii czy firma DIPP daje radę. Z tego co czytałem w sieci to stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry, dlatego warto w nie zainwestować.
ja nie twierdze że nie warto ale zwracam uwagę na stosunek ceny do czasu używania bo ja kupując Boszcha 150 za kpl używałem je 1,5 roku auto sprzedałem i wiem że jeździ dalej na tych wycieraczkach i są dobre razem to 3 lata.Nie wiem jak z czasem używania tych twoich wycieraczek ale jeżeli nawet 1 raz na rok to masz 65 za wycieraczki i 11 za przesyłkę razem 76 * 3lata 228 pln tylko o to mi chodzi.
pozdro
Ja bym Ci polecil wycieraczki Motguma ale zdaje sie ze robia plaskie wycieraczki do sharana po 2001 roku- czyli inny sposob montazu. Bardzo dobre sa te wycieraczki. Cena tez rozsadna. Ja kupilem do swojego same piora gumowe bo ta firma nawet to oferuje i mozna sobie samemu przelozyc.
Wesol według tego co jest napisane na ich stronie to niestety nie robią do Sharana 96-01 płaskich Sad a zwykłe do mojego rocznika są podejrzanie tanie Wink

Wioslo61 nie no wszystko się zgadza, ale raz, że łatwiej jest mi jednorazowo wydać te 80 pln niż 150 pln Wink a dwa, że już raz ukradli mi wycieraczki (!) i mniej będzie bolało jeśli ewentualnie stracę te tańsze Wink

Tak czy inaczej liczyłem na odpowiedzi typu "są ok, bierz śmiało", a teraz to mam mały dylemat Wink
(12-05-2011 14:49)snejku napisał(a): [ -> ]a zwykłe do mojego rocznika są podejrzanie tanie Wink

Ale jak spróbujesz tych wycieraczek to bedziesz mi jeszcze dziekowal. Sa naprawde dobre. Same gumki pamietam ze mozna kupic nawet ponizej 10 zl / szt( cos kolo 7-8 zl jak dobrze kojarzę) Jedyny minus to wlasnie to ze robia plaskie ale tylko te do sharanow po 2003 roku czyli nawet do mojego z 2001 nie ma. Do astry mialem mozliwosc zakupu wlasnie tych plaskich i naprawde byly super, w golfie mialem te zwykle w polo mam te zwykle a teraz w sharanie wymienilem same gumki i bede polecal kazdemu te wycieraczki.
SNEJKU takie jest forum ile wypowiedzi tyle zdań każdy powie ci swoje ale jeżeli chcesz
"są ok, bierz śmiało"
co byśmy nie pisali i tak zrobisz po swojemu.
Masz racje jak ukradną mniej boli i z jednorazową kasą też masz racje.
Nie miałem do czynienia z tą firmą i nie znam nikogo kto miał.Więc nie mogę udzielić ci informacji co do tych piór.
Sam nie wiem co zrobić - jedno jest pewne muszę wymienić wycieraczki bardzo szybko, bo zaraz samym metalem będę mazał po szybie... Nastawiłem się na płaskie, sam nie wiem czemu, takie widzi mi się, ale teraz zaczynam rozważać te Motguma mimo, że nie są płaskie. No nic dzięki za zainteresowanie - teraz decyzja należy do mnie.
Może już trochę późno na odpowiedź, ale ja kupiłem zaraz po zimie płaskie w sklepie firmy Silbak za 70zł i rewelacja, robię sporo kilometrów, a w trasach syf leci na szybę nie raz i sprawdzają się znakomicie. Kupowałem w sklepie lokalnym, gdzie zawsze biorę części do VW i Audi. Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie