Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Proszę o analizę logów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na wstępie zaznaczam że robiłem logi pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość. Temperatura też nie jest właściwa bo wyższej nie osiągam choć wskaźnik w aucie pokazał 90stopni a vag 75.
Problem jeszcze polega na tym że przy 2700 obr. gubi moc i wyżej nie idzie na 4biegu. Staje się wielki muł. Dopiero po zgaszeniu i ponownym odpaleniu wszystko przechodzi. I do następnego razu. Diagnostyka wykazała że w tym momencie wyskakuje błąd 17965 ciśnienie doładowania-przekroczona granica regulacji lub w innym programie 17965 P1557-kontrola ciśnienia doładowania-ciśnienie zbyt wysokie;
[attachment=2353]
[attachment=2354]
[attachment=2355]
kiepskie te logi ale widac ze wali turbina jak oszalala. Jak ona jeszcze sie tryzma to ja nie wiem jak jest tak nadwyrezna. Stoi geoemtria eba i wali cisnienia ile wlezie. Dalej tak bedziesz jezdzil to odleci jak nic- ukreci wirnik.

Poza tym pierwsza i druga pompka to juz widze lichawa.
Co to jest ta geometrja eba i co z tym teraz zrobić? Gdzie szukać i czego?
sorry zjadlo mi literke. Geometria dęba stoi. Poprostu sie nie rusza. Jesli ona sie nei rusza to wyciagnac turbo i rozebrac czesc goraca i wyczyscic. Nie jest to trudna robota.
Wesoł muszę wyjmować kolektor bo wyjąłem turbinę i teraz mam taki widok. Muszę te łopatki wyjąć z kolektora czy wystarczy spryskać wd i rozruszać?
[attachment=2386][attachment=2385]
Geometria zasyfiona ,...widać jak nic na fotkach!
O co Ci chodzi z tą diagnozą?
jak robic to robic pozadnie. Rozbieraj.
Geometria stoi że ręką ruszyć nie mogę. To że łopatki są teraz zamknięte to tylko dla tego że zamknąłem je popychając dźwignię dużym śrubokrętem zanim wyjąłem turbinę.
Podpowiedz co i jak wyczyścić bo nie rozbierałem jeszcze turbiny.
na tej pierwszej fotce masz takie tryz srubki na torxa. Je trzeba odkrecic. Z tym z euwazaj pryz odkrecaniu i nie siłuj sie jakos meg amocno bo ukrecisz srubki. Widac na tej fotce tez takie tryz rolki na koleczkach ( takich precikach) to tez sciagnij- rolki i te preciki bo pogubisz je. POotem wyciagniesz calosc- te łopatki jak odkrecisz te srubki. JElsi nie beda chcialy sie odkrecic to psikaj odrdzewiaczem i palnikiem trkatuj to pusci.
Stron: 1 2
Przekierowanie