Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: luzy półosi na wieloklinie prawa strona 95-00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
:huh:Witam. Czy któryś z kolegów wie gdzie zregenerować prawą półośkę w modelu 95-00 1.9 AHU? Nowa koszmarnie droga a mam luz i zaczyna wibrować przy przyspieszaniu. Pozdrawiam.
Nie polecam regenerowac tego typu rzeczy. Kuzyn przerabial ten temat w swojej alhambrze i odrazu mowie tylko nowa lub używana sprawna polos wchodzi w gre.
Chyba kupię nową ale nici z wakacji. Przeturlałem nią już 300 000 km. . Prócz rozrządu, oleju, klockówi tarcz nie dołożyłem nic, więc się mojej Alhambrze należy nowa półoś. Przekonałeś mnie. Dzięki i pozdrawiam.
A czemu chcesz kupować oryginał? Wiesz że są dwie długości półosi i dobrać można po numerze nadwozia. Jak będziesz coś potrzebował to daj głos
czy luzy na półosi mogą powodować wibracje wyczuwalne w kierownicy powyżej 130, 140km/h
Wszystko jest możliwe, najpierw polecałbym sprawdzić zawieszenie
wlasnie takie objawy mial kuzyn w alhambrze i wymienial dwumas a potem po wymianie poloski jak reka odjął.
U mnie było to samo wibracje całego samochodu wymiana krótkiej pólosi przy skrzyni biegów i samochód jak nowy
Ja kupiłem tytaj

http://www.motomax.pl/www/index.html

Przeszło rok jazdy ( 25 tys. km) i na razie nie ma problemów.
Motomax również mogę polecić, znam firmę dobrze i od czasu do czasu do nich zaglądam.
Stron: 1 2
Przekierowanie