Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jakieś ciekawe rarytasy do sharana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ale ta lodówka na petierach i raczej schładzarka kupiłem kompresorową teraz tylko przekręcę uchwyty i schładzanie do +4 oraz zamrażanie do -12. A te kiełbasy i palacze to poniżej poziomu tego wątku i całego forum nie czaje takich dowcipów w stylu czerwonego wiśniewskiego.

I HAŃBA WAM GUPIE PINGWINY Smile
(03-01-2014 22:40)JACU6X6 napisał(a): [ -> ]I HAŃBA WAM GUPIE PINGWINY Smile

ale dlaczego kolego obrażasz kolegów???troche śmiechu nikomu nie zaszkodzi
To król Julian się odezwał. Oh! Hańba!
I HAŃBA WAM GUPIE PINGWINY Smile
[/quote]
Nie czaję takich dowcipów,ale moje chłopaki pewnie tak,non stop te 'pingwiny' oglądają...
Właśnie myślałem o jakimś TV w aucie-dobry rarytas by był?..bo lodówka na kanapkę z kiełbasą ;dzieciaków pewnie tak nie ucieszy...
robertkol -wpisz w szukajce -lodówka- tam sa psoty i fotki lod .óweczek
(05-01-2014 19:44)grażyny napisał(a): [ -> ]robertkol -wpisz w szukajce -lodówka- tam sa psoty i fotki lod .óweczek

Ja wiem gdzie jest o lodówce, ale temat jest o żadkich rarytasach do SGA, wiec podpowiedzialem o dedykowanej lodówce gdyż uważam, że to rarytas, proste...
Ja nazwałbym rarytasem(podobnie jak Czerwony)zawartość tejże lodówkiSmile
Ale "piany"to nie ma co bić i się obruszać o byle koment [Obrazek: 2piwko.gif]
Ma ktoś TV pod podsufitkę do obchnięcia?Rzadki rarytas...
Podłokietnik, bardziej schowek między fotele.
Ano racja. Kiedys chyba nawet pisalem zeby wywalis ta dzwignie recznego i zrobic poprostu reczny elektryczny a w miejsce miedzy fotelami dac jakis fajny schowek.
(06-01-2014 11:50)wesol napisał(a): [ -> ]Ano racja. Kiedys chyba nawet pisalem zeby wywalis ta dzwignie recznego i zrobic poprostu reczny elektryczny a w miejsce miedzy fotelami dac jakis fajny schowek.

W oryginalnym jest miejsce na ręczny, ale jeśli przerabiać to można pomyśleć nad przełożeniem ręcznego na lewą stronę fotela kierowcy. Tak miał na pewno Peugeot Expert ten pierwszy (późniejsze nie wiem), bo z przody były 3 fotele i nie było miejsca na wajchę.
http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C31719751_5.jpg
Ten ma akurat dwa fotele z przodu, ale ręczny tak samo.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie