Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: MK1 montaż lusterek z kierunkiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zastanawiam sie nad montazem lusterek z kierunkiem i pytanie od was czy to dużo zachodu aby podlaczyc i zeby mrużyło Tongue
skontaktuj sie na PW ze scrappym on montowal napewno ci cos opowie
ok dziekowac Big Grin
mk1 i mk2 to to samo czyli jeden wielki banał Smile bierz się do roboty i tyle Smile sam nikomu nieoddawaj teg do zrobienia jakiemuś specowi bo to naprawdę proste Smile a jakby były pytania to mnie tez można zapytać jakby scrappy nie odpisywał ale to się raczej niezdarza na kolegi scrappiego można zawsze liczyc Smile Pozdrawiam Smile
no jak ktos mi napisze i objasni to moze sie zdecyduje , narazie mnie to interesuje bo lusterka to nie problem ...
może napisz z czym masz problem no to go się rozwiąże Smile najgorzej jest rozebrać tapicerki bo szkoda pourywać te spinki ale to niewielki koszt Smile kostki podpinasz bo sterowanie i podgrzewanie kostka się niezmienia jedynie plusowy od kierunku trzeba dodac i po zawodach Smile od słupka z wiazki Smile miernikiem znajsc przewodzik i tyle scrappy miał gdzies foty to pewnie powie ci dokładnie jaki kolor tego przewodu ja nie robiłem zdjęc
na razie orientuje sie w temacie , macam ,że tak powiem Big Grin a potem sie
Tak jak pisałem na PW i pisał też piwek wystarczy podłączyć po 1 kabelku. Możesz sobie poczytać też tutaj, trochę dokładniej opisałem.
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=3437
Jak mówiłem, jakieś pytania to śmiało, jak będę umiał to odpowiem Smile
Przekierowanie