Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Prośba o oddanie głosu na przedszkole :)))
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Was

Zwracam się do Was w imieniu 5 letniej Martyny, córki mojego ciotecznego brata Smile Mianowicie jeśli możecie to oddajcie głos na przedszkole do którego chodzi Martyna i pomóżcie wygrać konkurs za co nagrodą jest plac zabaw o wartości 38 tys zł Smile[/u] Głos możecie oddawać pod tym linkiem http://www.akademia-aquafresh.pl/konkurs...ienie.html Wystarczy kliknąc " Oddaj głos " w następnym polu trzeba przepisać kod oraz podać adres email ( musi być prawdziwy ponieważ przychodzi na niego link który trzeba kliknąć aby głos był ważny ). Można oddawać też głosy przez Facebooka. Można głosować codziennie do dnia 22 grudnia po 1 głosie z 1 IP komputera.


PS: Martyna mi powiedziała, że byłaby wdzięczna gdybyście mogli udostępnić link który Wam podałem na swoch Facebookach oraz NK aby pomóc wygrać konkurs przedszkola do któego chodzi Smile Martyna dziękuje również wszystkim którzy oddadzą głos na jej przedszkole Smile
Głos oddany ...Big Grin
Poszło Wink
oddemnie także poszedł głos jutro bedzie kolejny jak da rade
Ode mnie także... Smile
☺☻☺☻☺
Głos oddany, cieszę się że mogłem pomócSmileSmileSmile
I kolejny głosik na kontoAngel!!!!
Głos oddany -powodzenia .
Głos oddany
Stron: 1 2
Przekierowanie