Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: wymiana klocków i tarcz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. VW Sharan 2.0 TDI 140KM. Czy po wymianie klocków i tarcz trzeba wykasować komputerowo komunikat? Mimo wymiany dalej przy odpalaniu samochodu komunikat się wyświetla? Proszę o podpowiedź
moze klocki bez czujnikow zostaly zalozone bo tansze i komunikat sie wyswietla
To też jest możliwe.
Albo ktoś po prostu nie podczepił czujników.
Klocki z czujnikiem, a kilometrów przejechałem ze 100
wszystko mechanik podłączał przy mnie ale zajadę jeszcze do gościa niech to przejrzy.
teoretycznie po założeniu nowych klocków i podłaczeniu czujników komunikat powinnien zniknąć,a jak nie to musisz podjechac na komputer
komunikat chyba sam nie zniknie,trzeba go wykasować i wtedy bedzie ok
może kolega wymienił komplet np: z przodu a tu jeszcze tył jest do roboty? Tak np. było w moim przypadku wymieniłem klocki z przodu bo faktycznie były zużyte, a tu po wyjechaniu z warsztatu za pare metrów znòw pojawiła sie kontrolka, okazało sie że tył już sygnalizował wymiane choć ja jeszcze spokojnie 3 tyś zrobiłem zanim je ściągnełem bo one jakoś przy jeszcze znośnej grubości już sygnalizują to były klocki ATE.
Z przodu są nowe zarówno tarcze jak i klocki. A kontrolka zapaliła się całkiem niedawno. Jutro będę wszystko wiedział jak podłączę pod kompa. Dzięki
Jak po wymianie kontrolka zgasła i się ponownie pojawiła to obstawiam wtyczkę przy klockach.
nalepiej wyłacz kontrolke vagiem
Stron: 1 2
Przekierowanie