Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Unieruchomienie Sharana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie, zostawiam samochód u znajomego i potrzebuje aby on nim nie jeździł. Ma go tylko przepalać bo nie będzie mnie miesiąc czasu. Macie jakiś pomysł ?
Blokada na kierownicę? Jakby miał go wcale nie ruszać to prościej, ale jak ma go odpalać a nie jeździć to trochę trudniej. Może powiedz mu że ma nie jeździć, spisz stan licznika, ile paliwa jest w zbiorniku. Albo załóż niedźwiedź-lock'a, niech odpala na sprzęgle, chwilę mu się nic nie stanie, a go nie ruszy.
wyciągnąłem 2 bezpieczniki od świateł przednich mam nadzieje ze podziała tym bardziej ze one są małe więc może nie zauważy ... z resztą myślę mu powiedzieć że samochód będzie zablokowany. Problem jest taki ze dziś zostawiam ten samochód.
ściągnij mu dwa koła i postaw na kobyłkachTongueTongue ,a tak napowaźnie to nic się nie stanie jak auto nie bedzie odpalane miesiąc zostawiłbym go u siebie i tyle,ja bym nikomu nie ufałTongueTongue
Po pierwsze, to po co przepalać jak to będzie tylko miesiąc.

Po drugie, to ten znajomy nie zrozumie jak mu powiesz, że ma nie jeździć?
Osobiście bym postawił na parkingu strzeżonym i niech stoi miesiąc. Akum bym odlaczyl bo to jednak miesiąc i chocby maly pobor ale jednak pobór prądu.
Po za tym samo przepalanie to wg mnie nic nie daje jak się nie jeździ,co innego jazda ,a co innego gaz na postoju...
Dzięki wielkie :-)
Przekierowanie