Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Problem z oświetleniem tylnej klapy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coś podzialo sie z oświetleniem tylnej klapy czyliwsteczny przeciwmgielne i tablica rejestracyjna a na dodatek cały czas miga mi kontrolka przeciwmgielnego na desce i piszczy czujnikcofania.Jaka może być przyczyna????
Sprawdź kable w przelotce klapa-karoseria.
właśnie to zrobiłem i wyglądają ok
wyglada na kable przełamane lub brak masy sprawdz dokładnie
mi też wyglądały na niby ok a centralny w klapie nie działał. Jak masz tyle braków to obstawiam mase ale zerwało się więcej kabli, sprawdź połączenia miernikiem
miernik prawde ci powie przezylem to niewszystko co wyglada ok wewnatrz przewodu jest ok Smile

centrino

Dokładnie jak koledzy piszą. Niestety bolączką Sharanów są kable przy wszystkich drzwiach. Są nienależycie zabezpieczone przed uszkodzeniami i często się przełamują.
to nie tylko bolączka sharanów Smile reperowałem juz bmw reno peugeot Smile ale w swoim sharanie kazde drzwi musiałem wymieniać dorabiac a w klapie całe kable praktycznie do wymiany Smile ja dawałem z audi 80 Smile jak z 20 letniej audi po demontażu kable były jak nówka to wydaje mi sie ze jeszcze pojeżdże na nich Smile

centrino

(17-12-2013 01:00)piwek86 napisał(a): [ -> ]to nie tylko bolączka sharanów Smile

Ale w Sharanah to już wybitnie często te kable się sypią
Przekierowanie