Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szumy powietrza w czasie jazdy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich Forumowiczów.Mam pytanie:czy w Waszych Sharanach (mój rocznik 1996) podczas jazdy powyżej 80 km/h wewnątrz również słychać dokuczliwy szum powietrza.Miałem wcześniej Voyagera i nie było aż takiego problemu.Nie wiem czy jest to kwestia fabrycznego wyciszenia,czy coś u mnie jest nie tak.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
popraw uszczelki szyb- unies je lekko i bedzie po sprawie.
tak jak piesze kolega sprawdź uszczelki szyb a także uszczelki drzwi.
Dorze jest sprawdzić czy drzwi się nie poopuszczały czyli nie ma luzów na zawiasach wtedy też drzwi dobrze nie dolegają.
hej też mam ten problem.
Myślałem, że tylko mój ma taki mankament (VW sharan 1998r. 1,9 TDI), ale widzę, że jest nas więcej - jest to uciążliwe i też nie wiem co zrobić tym bardziej, że chodzi o szumy pędu powietrza tylko przednich drzwi lewych, uszczelek jeszcze nie sprawdzałem a drzwi zamykają się hm. bardzo dobrze
Właśnie Krzysiek u mnie również drzwi zamykają się dobrze,uszczelki mam wymienione,a szum zostaje.Kiedyś czytałem bodajże w instrukcji obsługi,że przez całą długość samochodu po obydwu stronach biegną kanały wentylacyjne(chodzi o zmniejszenie oporu powietrza),ale czy to powinno być aż tak głośne?
Witam
Mam problem Otóż pojawiła się w mojej alhambrze 00 nieszczelnośc gdzieś w podszybiu od strony pasażera. Najgorsza jest jazda powyżej 100. Gdzie szukać przyczyny?
Przekierowanie