Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Brak dogrzewacza/wymonotowanie, zawór obiegu płynu/zmiana obiegu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
witam nie mam swojej alhambrze dogrzewacza silnik na pewnym forum wyczytałem zeby załozyc zawór własnie na weżu do dogrzewacza z tyłu który bedzie zamykał obieg tylko na zime i mam pytanko czy nie przegrzeje w ten sposob silnika itd ? gosciu pisze na forum ze przy -6 po 5kilometrach ma 90 stopni ponizej link do forum
http://volkswagen.auto.com.pl/forum/view...c&start=15
Człowieku, zatytułuj swój post należycie i umieść w odpowiednim dziale. Miejże litość!
sorrki no co takiego sie stało kazdy moze sie pomylic
A koledze co tak wesoło? Big Grin
ktos by moze pomogł a nie po około 60 km przy tej temperaturze mam dopiero 70 słabe stopni chyba zamarzane na smierc Confused a nikt nie powie czy to cos da.... nie chce mi sie teraz ryc z dogrzewaczem bo go nie mam jedynie na drugi rokBig Grin
Kali znać polski i lubić pisać w tym trudna języka? Big Grin
(09-12-2013 19:30)jolantcha61 napisał(a): [ -> ]witam nie mam swojej alhambrze dogrzewacza silnik na pewnym forum wyczytałem zeby załozyc zawór własnie na weżu do dogrzewacza z tyłu który bedzie zamykał obieg tylko na zime i mam pytanko czy nie przegrzeje w ten sposob silnika itd ? gosciu pisze na forum ze przy -6 po 5kilometrach ma 90 stopni ponizej link do forum
http://volkswagen.auto.com.pl/forum/view...c&start=15

szybkie pytanka,ładne samochody...lubię takie rzeczy ,ale wątek dalej nie przeniesiony ,normalnie Cię zbanują zaraz...
nie wiem jak sie przenosi juz przeprosiłem co mam jeszcze zrobic
wykasuj to 'szybkie dymanko...' chociaż Smile
cenzura itd ☺
(09-12-2013 21:58)goozik napisał(a): [ -> ]wykasuj to 'szybkie dymanko...' chociaż Smile
cenzura itd ☺

Nie rozumiem tego... nie wiadomo czego się tyczą Twoje posty.


Poza tym tylko admin i moderatorzy mogą przenosić.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie