Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Awaryjność SGA- Ranking TUV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Oj czytajcie i dumajcie ten rocznik Undecided
http://moto.onet.pl/raporty/najbardziej-...2014/67m2n
Była mowa już na forum o tym,i co każdy kto ma trojaczki tak narzeka?? i faktycznie się tak psują jak opisują??Gówno prawda kto nie miał ten nie wie jak jest naprawdę,a takie bzdury piszą być może dlatego że trojaczki są za bardzo popularne i że inne [...] zostają w tyle na tle naszych samochodów ??
Nie chcę tu nikogo wyręczać, ale może popraw jakoś temat, żeby było wiadomo o co chodzi bez wchodzeniaSmile
grazyny ostatni raz upominam by przykladać sie do zakladania tematów z wlaściwym tytułem oraz we właściwym dziale. Czy to takie trudne?? Nastepnym razem wyłączę Ci pisanie na tydzien bądz miesiąc w ramach douczenia.
,,wesoł ,, nie obrażaj się ale nie ja jestem autorem tego artykułu choć mam Sharanka 99 to te nowsze mi tez się podobaja ale mnie nie stać na takiego jak widać TY masz , i to Cię zakłuło ??
Nie wiem czy widziałeś co ja napisałem - nie jestem adminem, a z racji że trochę piszę po forach to CI po ludzku doradziłem, żebyś zmienił temat, bo jak każdy napiszę temat pod tytułem coś dziwnego, albo zobaczcie to, albo kto pomoże, to następny który będzie przeszukiwać forum, dostanie pier.....ca bo będzie musiał wchodzić w każdy wątek żeby sprawdzić co tam jest. o to chodzi Wesolowi i nie jemu jednego.
Inna sprawa, że piszesz w dziale technicznym gdzie są porady itp - konkrety o teście sga, o których było setki razy - temat ewidentnie nie do tego działu - czytaj ze zrozumieniem co CI ktoś radzi a nie unoś się.
hahah udany gosc ten grazyny Big Grin jestem twoim fanem Smile co text to padam ze smiechu ! wesoł ci o pisaniu a ty mu sie o auto czepiasz ! masakra co za typ Big Grin
(08-12-2013 17:14)grażyny napisał(a): [ -> ],,wesoł ,, nie obrażaj się ale nie ja jestem autorem tego artykułu choć mam Sharanka 99 to te nowsze mi tez się podobaja ale mnie nie stać na takiego jak widać TY masz , i to Cię zakłuło ??

Wyślij mu nr lamp to się nie będzie czepiał Big Grin
grażyny - "My o Niebie ty o chlebie" Mysle że tu chodzi o zwykłe sprawy regulaminowe i nie ma co się obrażać.
Galaxy na 9-tym Tongue
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie