Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: lewe światło mijania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wcieło mi lewe przednie światło mijania sprawdziłem bezpieczniki raczej wszystkie są OK ,w kostce przed lampa brak napięcia czy ktoś wie który konkretnie bezpiecznik odpowiada za przednie lewe swiatło mijania ??. Pozostałe oświetlenie jest OK .
sprawdz bezpieczniki od 59 do 62 jak dobrze pamiętam
Zgadza się pada bezpiecznik 59 spaliłem ich przed chwila 4szt , nie wiem kiedy nastąpiła usterka gdyż od czwartku jeżdziłem tylko w dzień bez licznika dziś montując licznik wpadły mi do środka dwa wkręty od licznika może to one powodują gdzieś zwarcie ??
I pytanko, co to ma do tuningu?
Napisz na pw.Smile to CI powiem ze mam lampy ZKW .
Choć byłbym bardziej zadowolony jak byś mi podpowiedział coś w moim problemie .
Pa pa
(03-12-2013 21:59)grażyny napisał(a): [ -> ]Napisz na pw.Smile to CI powiem ze mam lampy ZKW .
Choć byłbym bardziej zadowolony jak byś mi podpowiedział coś w moim problemie .
Pa pa

Nawet jeśli to ten temat powinien być w technicznym, bo lampa jak lampa, ale dobra, Twoje jakieś wyjątkowe są, chipowałeś je? Bo jak w mechanicznym to już konkret lampiony muszą być i pewnie z 30KM i 50Nm dają?
Raczej to zbedna dyskusja ale te lampy to był fabryczny wypust na komplecie są fabryczne nr, VW ,jak chcesz to podam CI na pw. i sprawdzisz w serwisie .
Miłej nocki PA
(03-12-2013 22:29)grażyny napisał(a): [ -> ]Raczej to zbedna dyskusja ale te lampy to był fabryczny wypust na komplecie są fabryczne nr, VW ,jak chcesz to podam CI na pw. i sprawdzisz w serwisie .

Ale co ma do tego że one są fabryczne, że mają numer VW, jak to o co pytasz to nie jest żaden tuning, a już na pewno nie mechaniczny.
No to się dogadali Smile PA!
Scarrpy -fakt dział nie ten ,moja wina ale mój problem pozostał i wcale mi w nim nie pomogłeś ,a wręcz przeciwnie zachowałeś się jak nasz ,,premier,, Donald-życzę zdrowia .
Stron: 1 2
Przekierowanie