Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Mała propozycja odnośnie powstania nowych działów ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A więc tak sobie myślałem i myślałem i wymyśliłem ;D

A teraz do rzeczy:

Dodanie działu elektronika ( tak aby w dziale VAG były tylko sprawy z nim związane )
Dodanie działu sponsorzy ( tak aby osoby które chcą dać nam zniżki na naprawy / akcesoria i inne pierdółki mogły się zareklamować )
W dziale Sprzedaż dodać dział Inne ( tak aby nie zaśmiecać działu. )

Takie są moje propozycje. Co wy na to?
no propozycja dobra tylko czy admin się na takie roszady pójdzie
I dodanie działu Turystyka i Fotografia naszymi autami.
propozycja super Smile
i tu właśnie tez by się przydał dział foto jak tu słusznie dodał kolega biart3 bo naprawdę jest tego dużo i każdy by sobie mógł wkleić jak swój mobil jak podróżuje albo pokonuje extremalne bezdroża na pewno było by to ciekawe
Liczę, że Admin przystanie na nasze propozycje ;D

A więc póki co propozycje są takie :

Dodanie działu elektronika ( tak aby w dziale VAG były tylko sprawy z nim związane )
Dodanie działu sponsorzy ( tak aby osoby które chcą dać nam zniżki na naprawy / akcesoria i inne pierdółki mogły się zareklamować )
W dziale Sprzedaż dodać dział Inne ( tak aby nie zaśmiecać działu )
I dodanie działu Turystyka i Fotografia naszymi autami.

Myślałem jeszcze nad czymś takim żeby zrobić tak :

Dział Techniczny
i rozbicie na elektryka ( poddziały ogólnie, VAG )
oraz
Mechanika ( poddziały Ogólne, Układ chłodzenia, Benzyna & LPG, Diesel, Układ wydechowy, Blacharka i elementy zewnętrzne, Elementy wnętrza, Wentylacja i klimatyzacja, Zawieszenie i układ kierowniczy, Układ hamulcowy, Koła i ogumienie, Układ napędowy i układ przeniesienia napędu
Dokładam jeszcze dwie propozycje :

Poddział TESTY ( Żarówki opony i inne części, z resztą wiadomo o co chodzi Big Grin )
Poddział Poradniki

Bo póki co mamy lekki pierdzielnik i czasami ciężko się odnaleźć.
przemo twoje propozycje może są i dobre ale nie dla przeciętnego usera bo są za bardzo rozdrobnione> bo większość potrafi w "dziale silniku diesla " napisać o wymianie żarówek we wnętrz na led zamiast napisać w" ogólno technicznym" a ja tylko przepinam co chwile to nowe kwiatki.
Mało jest tych którzy wiedzą gdzie napisać a większość jest laików którzy czegoś szukają. Popatrz na inne fora i nie ma takiego rozdrabniania jeśli chodzi o technikalia. Co do działu sponsorzy zgadzam sie można go zrobić ale uważam że to w strefie klubu aby klubowicze mieli do tego dostęp.
a ja proponuję wzorem forum passata zrobić dział Warsztat - moderowany i bez możliwości komentowania - jeden temat to jeden tutorial jak coś zmodyfikować albo jak coś naprawić.
Propozycja teoretycznie dobra, ale czasem ktoś czegoś nie napisze i trzeba dopytać.
Daneczek dla mnie takie rozdrobnienie to dobra rzecz bo każdy temat ma swój dział. A nie w ogólno tech gdzie potrzebny mi jest konkretny temat musze calutki dział przeszukać. Moim zdaniem takie rozdrobnienie to większa przejrzystość.
Stron: 1 2
Przekierowanie