Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: ;( - Paul Walker
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". Zginął w wypadku samochodowym [*]
Właśnie słyszałem na TVN wielka szkoda SadSadSad
Szkoda, wszystkie części oglądałem i swojej roli się super sprawdzał...
Szkoda aktora, ale gdyby było wolniej to by nie bylo wypadku. Prędkość zabija :-(( Niech spoczywa
(01-12-2013 14:24)DuczekiOsia napisał(a): [ -> ]Szkoda aktora, ale gdyby było wolniej to by nie bylo wypadku. Prędkość zabija :-(( Niech spoczywa

Podobno był pasażerem.
Co nie zmienia faktu prędkości.. tak jak w przypadku Zięntarskiego i Jędrzejczak. :/
ps. pewnie juz Szybkich i wściekłych nie nakręcą :/ Szkoda bo film fajny , no chyba że nakręcą cos ale "ku pamięci " to było by ciekawe
Miał 40 lat. R.I.P.

[Obrazek: 1450794_1441324612753959_1791306677_n.png]
[Obrazek: 1459852_1441324616087292_412863363_n.png]
Ponoć mają siódmą część nakręconą i ma wyjść na wiosnę,chyba,że opóźnią z powodu jego śmierci. Szkoda,dobry aktor,nie tylko w filmie F&F. Polecam "Potęga strachu" z nim w roli głównej. Bardzo dobry film.
Niewiele zostało z tego porsche... Szkoda człowieka, zwłaszcza że aktorem był niezłym.
szkoda że zginą, a co do szybkich i wściekłych może i dobrze że więcej nie nakręca bo już się obwiałem że nie długo zobaczę odcinek 5 tysięcy.
Przekierowanie