Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: zapalniczka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam jak najprosciej się dostać do tylnej części zapalniczki w celu wymiany żaróweczki podswietlenia czy trzeba demontować radio itd ??
uzupełnij dane auta ;/ Sharan 1.9 tdi niewiele mówi o roku jaki posiadasz
U mnie zapalniczka nie ma żaróweczki. Zapalniczka jest oświetlana żarówką od włącznika podgrzewanych foteli.
No ale ja mam mk1.
Też mam mk1 rok 99 . Oraz zapasową zapalniczkę z zamontowaną żaróweczką.
Zrób zdjęcie gdzie masz zamontowana i jak wygląda.
Jest żaróweczka. Trzeba wyjąć radio, kieszeń pod nim, ogólnie trzeba tą konsolę wytargać Wink
To znaczy klimatronik , radio ,schowek , i rakmkę .Żaróweczka 3 zł a roboty na 50 zł Smile
(29-11-2013 22:40)grażyny napisał(a): [ -> ]To znaczy klimatronik , radio ,schowek , i rakmkę .Żaróweczka 3 zł a roboty na 50 zł Smile

10 minut roboty Wink Wyciągasz kieszeń ciągnąc do siebie, radio (nie wiem czy masz ori czy nie), panelu klimatronika też nie wiem jak wyciągnąć (przy manualnej wystarczy ściągnąć ten pierwszy plastik ciągnąc mocniej. Wtedy masz kilka wkrętów, wykręcasz i ramkę ciągniesz i wychodzi Wink
Dziś zabrałem się do zapalniczki klimatronik trzeba tez wyciagać ale poradziłem sobie zapalniczkę wydostałem i tu ciekawostka zaróweczka ma proste druciki i jeden z nich chyba ?? jest klejony do jednej z blaszek wiec trzeba go chyba tyknąć lutem czy robił to już ktoś .Od razu mam zamiar poprowadzić drugie przewody od zapalniczki dołem pod fotel kierowcy do drugiego gniazda zapalniczki w celu podłączania CB .Jakiej mocy dać żaróweczkę do podświetlenia zapalniczki 5W będzie ok ??
Ja wymieniałem, nie było tam nic lutowane. Nie pamiętam na 100% ale tam chyba była żarówka 1,2W.
Stron: 1 2
Przekierowanie