Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Czy ja mam obniżone zawieszenie ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam , mój szaran ewidetnie jest niższy niż wszystkie inne . Wczoraj zakładałem zimówki i zrobiłem fotkę sprężyn . W necie nie umiem nic znaleźć na temat moich sprężyn . Eibach EW 854900 HA

[Obrazek: d7a86d38742f8058m.jpg]
Obnizajace o 30mm z passata b5 tyle udalo mi sie na szybko znalezc na forum niemieckim. Pozdr
zejde i zobacze :-)
(21-11-2013 09:32)sharan2004 napisał(a): [ -> ]najlepiej to sprawdź na wlepie w bagażniku, powinien tam być kod 1BE i wtedy masz obniżone zawieszenie tak jak u mnie

Jeśli jest to ori obniżone. Jak ktoś sobie sam kupił jakiś kit -40 np. to nie będzie miał tego na wlepce. Zresztą na mojej wlepce połowa jest nieczytelna i w bagażniku i w książce serw.
Wiem, że z gustami się nie dyskutuje ale zastanawiam się nad celowością obniżania zawieszenia w SGA.
Sportowej fury i tak się z tego nie zrobi. Ja mam nawet lekko podniesiony tył, wyrównuje się z przodem przy trójce dorosłych pasażerów i bagażu i jestem ogólnie zadowolony z wysokości zawieszenia, lekkie wertepy, wyższe krawężniki pokonuję bez probkemu :-)
Dlatego też pytam o te zawieszenie , już kilka razy o coś zachaczyłem i troche jest to wkur... w tak wielkim aucie ;-) jutro zrobie fotkę całego auta bo przód też nisko stoi
Gdzie taką wlepkę znajdę ? Mam ori pakiet tuningowy producenta u siebie (dokładki progowe i dokładki zderzaków + obniżone zawieszenie) co wyszło podczas wymiany przednich sprężyn.
A może tylko VW miały wlepkę ?
(21-11-2013 18:21)pretor napisał(a): [ -> ]A dodatkowo mam minimalnie większe na wysokość opony, przynajmniej jest jakiś komfort.

Jakie masz opony i na jakich felgach?
Ja mam felgi 16x7 et59 i też myślę o jakimś wiekszym profilu opony bo przez lekko podniesiony tył wygląda jakbym miał kółka od wózka :-)
Praktycznie wszyscy z ktorymi rozmwaiałem mówili "co to masz takie małe kółka?" a jak zerknęli na oznaczenie opony to lekko byli zdziwieni.
Jest to prawdopodobnie zestaw Eibach pro kit, obniżenie ok 30/20.
Przekierowanie