Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: centralny zamek nie dziala
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam mam problem z centralnym zamkiem nie zamyka z kluczyka jak wsadze do zamka a ze srodka jak wcisne zamek to zamyka czy wieci co sie dzieje
Styki we wkładce? Okablowanie w przelotce?
wiecie co nie mam pilota kluczyk i klamka nie dogadują się ale podjechałem u mnie do gościa co zajmuje się alarmami i zamkneliśmy go na otwartych drzwiach u kierowcy i tak parę razy i złapał powiedział ze gdzieś dostał wilgoci i dlatego muszę go wysuszyć i wymienić krancuwki dzieki i pozdrawiam
ja tak miałem i wymieniłem baterie i hula
tez nie mam pilota w kluczyku tylko oddzielnie
Wszystko ok, tylko co ma bateria w pilocie, do otwierania kluczykiem o którym mowa w wątku? W drzwiach nie ma immo, tylko jest wkładka i krańcówki...
A kolega nie ma wcale pilota z tego co zrozumiałem, także tu nie o baterię chodziło Wink Poza tym tak jak m-blue pisze nie musimy mieć baterii dobrej żeby kluczem otworzyć, bo to byłby bezsens.
nie nie mam pilota troche dziwne bo w niedziele go umylem wstawilem do garażu i w srode nie chcial zamknąć zamykał tylko te co był wsadzony kluczyk ale tylko zamyka te jedne bo już otwiera wszystkie jak zamknę od środka nie wiem
Michał a sprawdzales czy sie tak dzieje jak kluczykiem zamykasz tez po stronie pasazera i w klapie tylnej???
Bankowo krańcówka / krańcówki, wilgoć się dostaje i nie ma styku, albo się dostała. Jeśli nie krańcówka, to kostka / styki na kostce, ta sama sytuacja, szczególnie że po umyciu, o ile to nie zbieg okoliczności. Sądzę, że ciężko będzie bez zdjęcia tapicerki, ew. faktycznie sprawdź stronę pasażera, bo tam też masz sterowanie centralnym.
Przekierowanie