Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Konsola środkowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie, mam prośbę . Czy mógłby mi ktoś zmierzyć ten element gdzie jest zapalniczka, wszystkie przyciski, radio itp. w przedlifcie? Chcę zamówić folię carbon, a zapomniałem wymiary, auta nie mam teraz i klops, a chciałbym dziś ją zamówić żeby jutro wysłali. Byłbym wdzięczny jeśli komuś by się chciało Angel
Scrappy bedziesz szalal z tym carbonem :Dszkoda ze mam polifta bym ci zmierzyl bo ide wlasnie woskowac maszyne pozdroSmile
(12-11-2013 22:05)kaskader napisał(a): [ -> ]Scrappy bedziesz szalal z tym carbonem :Dszkoda ze mam polifta bym ci zmierzyl bo ide wlasnie woskowac maszyne pozdroSmile

A będę bo nudno we wnętrzu Wink Wczoraj to mierzyłem, ale zapomniałem a sobie nie zapisałem...
kolego byłem i zmierzyłem metrówką tak pobieżnie, wychodzi 305 x 240 mm
(12-11-2013 22:55)TomKrak napisał(a): [ -> ]kolego byłem i zmierzyłem metrówką tak pobieżnie, wychodzi 305 x 240 mm

Dzięki wielkie!!! Wiszę Ci browca, już wiem jak zamawiać Smile
A ja u siebie mam orginalnie wzór carbon na tym elemencie, naokoło przycisków otwierania szyb i na gałce zmiany biegów (już starty). Myślałem że tak jest we wszystkich.
Galaxy miał to oryginalnie, ale widziałem tylko drewnopodobne. Może też ktoś u Ciebie ładnie obkleił? Pokaż fotkę Big Grin Ja czekam na folię i też się pochwalę Wink
Przekierowanie