Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: wtryski - prośba o analizę logów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
jak pociągnie wodę to może korbY ruszyć
(07-11-2013 20:34)wesol napisał(a): [ -> ]ile wystawal ten tlok. jak pozostale tłoki wystawaly. Rozumiem ze wymieniles silnik i jest okej ale to tez nie jest lekarstwo na wszelkie naprawy motorowni bo inaczje to zabraknie ci slupkow na wymiany. Podstawa to zdiagnozowanie co jest nie tak bo taka naprawa przez wymiane motoru to ostatecznosc. Poza tym kiedys trafisz na kogos kto sprzeda taki motor jak wlasnie u siebie wyciagnales.

tylko jeden wystawał a reszta była róno z płaszczyzną bloku.nie rozbierałem starego silnika bo nie mam czasu na to , ja osobiście sciągałem dwa razy głowice i napewno ktoś przedemną ją sciągał wiec nie było sensu sciągac jej czwarty raz.dlatego padło na nowy słupek,a o nowy motor się nie martwie bo mam dobre zródło i wiem ze gościu mnie nie oszuka,
Ostatecznie skończyło się wymianą całego słupka - ze względów ekonomicznych. Szarpiący silnik załatwił koło dwumasowe. Przyczyna szarpania do dzisiaj nieznana. Po wymianie wszystko jak na razie ok.
czyli zrobiles tak jak ja, u mnie prawdopodobnie skrzywiona jest korba i dlatego tak się działo.jak narazie 3 miesiące i bez problemów,wczoraj połaczyłem vaga i tylko jeden bład czujnika stopu przy pedale,ale już jest wszystko ok
miałem podobny problem auto lekko falowało i delikatnie zakopciło przy rozruchu na niebiesko zaslepienie egr załatwiłow sprawe
Stron: 1 2
Przekierowanie