Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: osłona akumulatora z FL do MK1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest to możliwe aby dołożyć osłonę aku z polifta do pierwszego modelu sharana?
Ktoś może tego próbował czy to się nie uda?

Chodzi mi o tę oslonę
[Obrazek: kmzv.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


w do starszej budy
[Obrazek: 4ovo.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
wg mnie temat do ogarniecia
Też mi się wydaje że to do zrobienia. Za 50 pln można dostać tą osłonę a ile lepiej z nią wygląda. Byłem tylko tylko ciekawy czy już się ktoś w to bawił...
Wg mnie będzie pasować, ew. naprawdę jakiś szczegół może niepasować Wink
Po pierwsze masz nie orginalny ten boczek plastikowy koło akumulatora, bo jest 2 składnikowy z nakładaną gumą musiał byś poszukać orginał a ten co masz przełożyć na drugą stronę i dociąć go wtedy pod osłonę którą chcesz zamontować, tylko pytanie jak to sobie wyobrażasz w montażu od str. kierwocy żeby ci to nie brzęczało podczas jazdy. \\\\\\\\\A PRZEDE WSZYSTKIM TE OSŁONY W NASZYCH MK1 SĄ BARDZO NIE STABILNE I PĘKAJĄ NA DOLE OD PROWADNICZKI.
(02-11-2013 15:55)sharan2004 napisał(a): [ -> ]jasna cholera ale bałagan w tym czerwonym

Kupując auto wolałbym taki bałagan (tak jak auto jeździło) niż wymyty, pucowany i później wychodzi że się leje z każdej strony z niego Big Grin
Nie czepiać się. Zdjęcie pierwsze lepsze z alle...
Cierpliwości, pieniędzy i czasu życzę tobie. Z całego serca.
A to wszystko spokojnie dasz radę ogarnąć, po to jest też forum.
O taki boczek masz mieć miej więcej.
[Obrazek: 4676a6e67e56.jpg]
[Obrazek: d51fc68e1769.jpg]
Przekierowanie