Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Głośniki Sharan - wymiana, demontaż boczków/maskownic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wymiary 16,7 cm średnica mocowany na cztery wkręty rozstaw wkretów co 11 cm , co do parametrów to głowy nie dam przynajmniej swojej Smile ,ale jest tam oznaczenie - 1G028 .
Rozstaw podaje sie wg srednicy nie odleglosci sasiednich otworów. Czyli otwory sa na kole o srednicy odpowiedniej. Dlateog mowi sie ze glosniki sa to np 16 bo otwory sa na kole 16 cm.
Ja mam fajne glosniki angielskie "Wharfedale" z membraną z plecionki kewlarowej. MEga glosniki ale troszke sa za glebokie i musze cos wymyslec w tym temacie. Z tym ze dziwek jest nieziemski. Z drugiej strony trzeba miec jeszcze pozadne pozostale komponenty jak kopulki wysokotonowe oraz wzmak i jednostke centralna. Cos tam jeszcz emam z gornej póły ale brakuje sporo. Wytlumienie tez obowiazek.
Wesoł jezeli o tym wiedziałeś mogłes wczesniej o tym napisać koledze podałem jak u miałem .
.[...... Moderacja postu ] Srednica 13 cm glosnika to nie srednica jego membrany czy czego innego. TO srednica montazowa tak samo innych srednic.[ ...........moderacja postu ]
Witam,chciałbym z tyłu w drzwiach wymienić głośniki bo te które tam są już powoli "pierdzą" prosiłbym o poradę jak je wymienić bo słyszałem ze jest to klejone.
Tak kratka jest wklejana. Najlepiej wyjmij rączkę do góry ,odkręć dwie śruby na klucz 10 i zdecydowanym ruchem szarpnij boczek ku górze. Powinien zejść cały boczek. Jeśli masz podpięte przewody do lampki to wypnij a linki nie musisz ściągać. Przesuń boczek ku górze i odkręć krzyżakiem 4 wkręty mocujące głośnik do blachy drzwi. Z tyłu głośnika odpinasz kostkę i wymieniasz. Potem wszystko składasz w odwrotnej kolejności. Oczywiście kołki ja demontuje z drzwi i wkładam je w boczek by potem go założyć.
Oki,dziękuje za informację
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie