Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moje logi AUY 115KM. Proszę o analizę.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
nie ma ogolnie az takiej tragedii ale widac ze delikatnie jest jakiś problem z wysterowaniem doladowania. Coprawda troszke na samym poczatku nie wyszedl log dynamiczny 003 bo jest przeskok z 1200 obrotow na nagle 2400 i spadek na 2300 i poten znowu rosnie. To swiadczy o tym ze mieszales z pedalem gazu. Tak samo w dynamicznym 011 tez jest przeskok 1200 na 2600. Nie musisz sie bac zrobic te logi poprzez wlaczenie logowania wczesniej. Nikt nie bedzie krzyczal na to. turlajac sie wbij nawet 6 bieg i prawie na jalowych obrotach tak jadac wlacz logowanie na laptopie, odłóż lapka i nawet jak mi zaczniesz przyspieszac z pedalem gazu w podlodze za 10 sekund to przeciez nic sie nie stanie. Nie musisz na tym 6 czy 5 biegu logowac mi go do 3 czy 4 tys obr. Liczy sie dla mnie samo wstawanie turbiny i jak reaguje MAF na obrotach 1000 do 2500.
Wydaje mi sie z ejest delikatne ciecie dolaodwania i zapewne bedzie to spowodowane przez N75 ale moze tez byc leciutko naprawde przycienajaca sie gruszka albo geometria.
Przekierowanie