Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Proszę o analizę logów 1,9 tdi auy 2000r.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo proszę o pomoc w analizie logów. Zasadniczo auto nie ciągnie od dołu, zaczyna ciągnąć tak od ~1900 obr./min. turbina jest po regeneracji, sztanga chodzi bardzo płynnie, na pewno się nie przycina, nie zauważyłem nieszczelności na dolocie , ani na moje oko na wężach podciśnienia (zresztą jeszcze raz dokładnie poprzeglądam dla pewności). Przy zakładaniu turbiny mechanik mówił że musiał wyregulować długość sztangi.
Na Vag-comie brak błędów.
[attachment=1973][attachment=1974][attachment=1975]
Z góry dziękuję za pomoc.
jeszcze bym odrobine skrócil sztange o obrót napewno.
Jesli uklad dolotowy jest szczelny tu za przpływką) miedzy przpelywka a turbo weze sa całe) to przeplywka tnie wartosci. Moz ejakies przemycie by pomoglo a moze juz czas na wymiane. Tylko ten dolot to sprawdz konkretnie a nie ze tak mi sie wydaje. Chyba ze lubisz niepotrzebnie kase wydawac bo coś sie komuś nie chce.
Przpelywka jak zaniza wartosci to ECM zmniejsza dawkowanie paliwa no i mamy muła. TO zanizenie wartoosci widac z logu 008 gdzie IQ via MAF co po naszemu oznacza "podlewanie paliwem po przeplywce" ma duzo nizsze wartosci jak po pedale gazu czy obrotach. CO z teog ze dwa wspolczynniki chca wiecej lac paliwa jak trzeci mówi "NIE"
Przekierowanie