Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: błąd 1042
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam w klimatroniku miałem dziś 20 błędów skasowały się wszystkie oprócz 1042 nie wiem co to za błąd 1042- central module not coded 35-00-- czy mógłby mi ktoś podpowiedziec co to za błąd niby wszystko działa czasem własnie klimatronik migał.
sprawdź czy masz prawidłowe kodowanie modułu
co to znaczy prawidłowe nie wiem jak to mogę sprawdzić wszystko do tej pory było ok
w kodach nie występuje taki kod jak 1042
Jest, ale mało czytelny Wink
- - - - - 1042 - - - - - 0412 Moduł kontroli niezakodowany
macie racje modół nie był zakodowany tylko co spowodowało jego skasowanie to nie wiem znajomy ma sharana i w swój klimatronic wpisałem jego kodowanie czyli u mnie teraz jest 00010 i uspokoiło się. czy mógłby ktoś opisac co oznacza to kodowanie bo nie wiem. Zrobiłem tak bo on tak miał. w liczniku jest opisane kodowanie co oznacza dana cyfra a tu niestety nie wiem co to znaczy bałem się ale zaryzykowałem i niby jest dobrze. jeżeli ktoś ma takie dane to bardzo bym prosił o informacje.
co ciekawe jeszcze dziś jak właśnie wróciłem autem wyłączyłem światła a tu nagle mrugnęło podświetlenie klimatronika dodałem gazu i puściłem znów mrugną znów dodałem i znów to samo przestałem dodawac a on co jakiś czas mrugną i za każdy raz kiedy dodaję gazu i puszczam. jakby masy nie było czy co tylko dziwne bo podświetlania nie włanczam tylko samo się to dzieje od siebie.
Posprawdzał bym kablotekę, czy nie robi nigdzie zwary.
ok kabloteke ale gdzie przy panelu klimy czy jak. Przecież nie jestem w stanie całej kabloteki przejrzeć w aucie może ktoś by mnie naprowadził trochu. Proszę o pomoc bo zaciekawiło mnie to.
mruganie panelu klimatronica oznacza kolejne błedy, odczytaj ponownie błedy ze sterownika.
Stron: 1 2
Przekierowanie