Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Błąd 01673
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przy sprawdzaniu błędów, zauważyłem błąd 01673 w kalkulatorze ABS. Błędu nie da się usunąć, ale abs i esp działają jakby normalnie. Co ten błąd oznacza? Jakiś 2 tygodnie temu wymieniałem serwo, po zamontowaniu i kilku dniach, błędów nie pokazywało, aż do teraz.
pewnie vag to vag, więc poczytaj tu:
http://www.clubtouareg.com/forums/f44/01...59362.html
ledwo zyję dzisiaj i nie mam już dzisiaj siły, żeby to czytać i tłumaczyć, więc w razie czego proponuje trranslator.
generalnie mowa o czymś takim:
01673 - Potentiometer for Diaphragm Position in Brake Booster
Czytanie technicznych rzeczy przez translatora to różne klocki wychodzą. Czy dobrze zrozumiałem że padnięty może być czujnik/potencjometr na serwie?
(09-10-2013 14:33)mcgiwer napisał(a): [ -> ]Przy sprawdzaniu błędów, zauważyłem błąd 01673 w kalkulatorze ABS. Błędu nie da się usunąć, ale abs i esp działają jakby normalnie. Co ten błąd oznacza? Jakiś 2 tygodnie temu wymieniałem serwo, po zamontowaniu i kilku dniach, błędów nie pokazywało, aż do teraz.
1673 - Potencjometr krążka,Serwomotor hamulca (Pot.meter, diaphragm travel, brake servo) tak to wygłada w tłumaczeniu...
Przekierowanie