Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Inna przetwornica niż oryginał?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,

muszę u siebie wymienić przetwornicę w lampie ksenonowej.
Oryginalna część jest o numerze 1 307 329 068. Wiem, że trzy ostatnie cyfry oznaczają różne modele aut. Na przykład mazda 6 ma końcówkę 086, mini cooper s ma 074, itd. Jest wiele przetwornic, które wizualnie podchodzą do naszych aut. Problemem jest to co mają w środku, tzn. np. niektóre nie mają samo-poziomowania a u nas musi to być.

Pytanie więc, czy któryś z kolegów zakładał przetwornicę o innym numerze niż oryginał i może powiedzieć, że wszystko u niego działa jak należy.

Pytam, bo są duże różnice w cenach przetwornic i może uda mi się po prostu kupić taniej z innego modelu.

Będę wdzięczny za odpowiedź.
Walczyłem z ksenonami dość długo. Jest moj temat o tym na forum. Spec, który w końcu naprawił lampy, wytłumaczył mi, że przetwornice mają różne oprogramowanie na chipie dopasowane do komputera konkretnego auta i dlatego są problemy gdy nie ma dedykowanej. W moim przypadku spaliła starter.
Dzięki za info.
A masz może namiary na tego Speca? Jestem z Wrocławia, więc może i ten spec jest Smile
Prcuje w MasterTrade na Braniborskiej. Nie wiem jak sie nazywa, ale oni ogólnie zajmują się m.in. ksenonami więc na pewno pomogą.
Przekierowanie