Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Włącza się oświetlenie przy hamowaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od jakiegoś czasu pojawia się dziwny objaw a mianowicie podczas hamowania włącza się oświetlenie wnętrza.Czasem też przy pokonywaniu ostrych zakrętów.Nie wiem z czym to może być związane może ktoś miał taki objaw.Huh
Miałem tak kiedyś, okazało się ze nie było masy w klapie bagażnika. Sprawdz przelotke.
Albo za duża przerwa pomiędzy drzwiami a czujnikami. Spróbuj po kolei podkleić coś twardego grubości około 1 mm w miejscu styku drzwi z czujnikiem.
Właśnie zastanawiają mnie czujniki w drzwiach przecież same drzwi się nie rozregulowały,chyba że sprężynki w czujnikach się już wyrobiły.
(01-10-2013 11:03)frik napisał(a): [ -> ]Miałem tak kiedyś, okazało się ze nie było masy w klapie bagażnika. Sprawdz przelotke.

No właśnie zauważyłem że mam rozerwaną przelotkę w klapie widać w niej popękaną izolację,czy można to jakoś naprawić,jak ją zdemontować.No i od czasu do czasu uruchamiał się alarm też do tego.
Jest o tym sporo na forum, użyj szukajki, np:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=3232
Przekierowanie