Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Co to jest?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W progu kierowcy znalazłem taką tubę,na oko fi 25 ,wychodzi z niej jakby powleczony pancerz i wchodzi do słupka między drzwiami....

2. Na pulpicie tuż przy szybie (za zegarkiem w galaxy) jest taki czarny wypustek,do tej pory myślałem że nie pełni to żadnej funkcji ale wczoraj odkryłem że do tego do spodu wpięta jest wtyczka.....
Co do punktu 2 to daj foto jak to wygląda - ja nigdy nie spotkałem tam czegoś takiego.
nr dwa to czujnik naslonecznienia. Obowiazkowy element jak sie ma klimatronik.
Pierwszy to napinacz pirotechniczny i fakt w sha mamy to podpiete do zwijacza pasów. Wystrzal naboju powoduje ze tlok ciągnie linke a ta napedza zwijacz pasu.
A na nr 2 to nie jest czujka do centralnego zamka???taką miałem w omedze i jak miałem słabą baterie to musiałem blisko tego trzymac pilota zeby się zamknął czy otworzył.wiec raczej stawiam na tą czujke od centrala(alarmu)
(28-09-2013 15:06)wesol napisał(a): [ -> ]nr dwa to czujnik naslonecznienia. Obowiazkowy element jak sie ma klimatronik.

A po co ten czujnik nasłonecznienia? Przecież klimatronik "zasysa" powietrze tym wlotem co jest w panelu i wtedy mierzy temp. wewnątrz auta. Dobrze mówię ?
marcyb3 to o czym mowisz to w omedze byla dioda odbiorcza bo piloty byly na podczerwień. Nie ma to nic wspolnego z tym co tu mamy. To jest czujnik od klimatronika. Czujnik naslonecznienie nie temperatury. W panelu jest czujnik temperatury zasysanego powietrzaprzed panelem czyli tego co juz zekomo jest schladzane bo przeciez gdzie powietrze wedruje jak nie na kierowce i pasazera. Owszem moze isc na szybe czolowa czy nogi ale i tak w tym punkcie ma juz jednorodna temperature.

na economoc nic sie nei steruje samo. Samo sie steruje tylko i wylacznie w trybie auto.
Przekierowanie